Bills võitis hooaja avamängus Jetsi 27:17 (täielik kajastus)

Näis, et pärast esimest veerandaega tuleb löök, kui Buffalo Bills läks kiiresti 14:0 juhtima.

Kuid Billsi tagamängija Josh Alleni mõned vead võimaldasid Jetsil suurema osa mängust ringi seista, enne kui Buffalo nad teisel poolajal minema pani. Bills võitis 27:17, kuid mäng polnud kunagi päris tasavägine.

Allen oli suure osa pärastlõunast suurepärane. Ta lõpetas oma karjääri esimese 300 jardi söödumänguga ja sai Jetsi kaitsemängija vastu kolm touchdowni, millele vastuseid ei leitud. Billsi kaitse andis päeval ühe suure mängu, kuid peatas suures osas Sam Darnoldi ja Jetsi rünnaku. Billsil oli kokku 404 ründejardi, võrreldes Jetsi 254-ga.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

SOTSIAALNE:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Bills alustab 2020. aasta hooaega kodumänguga New York Jetsi vastu. See on 14. kord, kui nad mängivad kodus avamängus, mis on NFL-i suurim tulemus alates 1960. aastast. Buffalo võitis hooaja avamängu 2019. aastal Jetsi vastu. Kas nad saavad seda ka tänavu teha?