Ben Berardi kübaratrikk tõstab Cornelli Dartmouthi üle 5:4

Cornelli meeste hokiprogrammi üks alustalasid on omakasupüüdmatus. Individuaalsete saavutuste ohverdamine meeskonna hüvanguks on üks suurimaid põhjuseid, miks meeskond on ajalooliselt nii hea. Kuid laupäeva õhtul oli see auväärne tegu, mis läks Big Redile peaaegu maksma, enne kui noorem ründaja Ben Berard lõi Thompson Arenal 6,2 sekundiga Dartmouthi 5:4 võidu otsustava värava.

Kasti skoor

Kui aega oli jäänud 2 minutit, 2 sekundit ja Cornell juhtis ühega, paistis meeskonna kaubamärk omakasupüüdmatus täielikult välja. Berard oli manööverdanud end neutraalses tsoonis ümber kaitsja ja uisutanud võrgu poole, mille väravavaht oli lisaründaja kasuks vabastanud. Ta tungis ründetsooni, kaks liinikaaslast järgnesid talle tühja värava suunas, sest see oleks olnud lihtne konversioon kübaratriki sooritamiseks ja kindlasti suure punase võidu saavutamiseks.

Välja arvatud, et ta seda ei teinud.

Kui Berard vasakpoolsesse vastasringi triivis, vaatas ta üles, et näha, et üks tema saatjatest oli uustulnuk Kyler Kovich. Berard aeglustas oma hoogu, et lasta Kovichil järele jõuda, ja libistas seejärel – justkui omaenda aadelkonna poolt osavalt kaitstuna – söödu üle pesa, et Kovich lõi oma esimese kollegiaalse värava.

buffalo ny miinimumpalk 2017

Ma ei tahtnud olla see mees, kes lööb litriga otsast lõpuni tühjale väravale ega sööda seda, kuid ilmselgelt on mängu võitmine tähtsam kui väljanägemine (isekas), ütles Berard.

Dartmouthi kuuest uisutajast viis olid mängust sisuliselt loobunud, kuid see, kes seda ei teinud, Matt Hubbarde, tabas Kovichi just õigel ajal, et sooritada kepp-tšekk, mis muutis tühjal võrgul kolmemehelise läbimurdmise üheks pöörasemaks. lõpetab kolledži hokimaailm, mida kunagi näeb.

Ma pole kunagi midagi sellist kogenud. Ever, ütles Mike Schafer '86, nüüd oma 26. hooaega Jay R. Bloom '77 meeste jäähoki peatreenerina. Ma saan täiesti aru, et Benny üritab selle lapsele oma esimese kolledžieesmärgi jaoks kätte saada, kuid…

Kuid see maksis Cornellile mängu peaaegu ära. Löögi löök sütitas areeni, kui Dartmouth läks üle rünnakule, kuid üks kord vastu korjas Berard litri enda tsooni tipu poole. Üritades viga parandada, keerutas ta meeleheitliku lasu 150 jala kõrguselt tühja puuri poole. See läks laiaks, viies vastasseisu tagasi Big Red tsooni. Seitseteist sekundit hiljem viigistas Jeff Losurdo öö teine ​​värav seisu 4.

Olin omamoodi šokis, et just seda tegin. Ma polnud kindel, mida ma mõtlen, ütles Berard. Siis nad löövad värava viigistamise nimel ja ma muutusin tõeliselt suure idioodina tundmisest maailma suurimaks idioodiks, mis maksis meile lihtsalt määruse võidu.

Pärast kahte järgmist vahetust ootas ees lisaaeg, 33,6 sekundit ja vastasseisu Dartmouthi tsoonis. Vanem Max Andrejevi tsentreeritud rivi pidi tulema, kuid Schafer valis kerge helisignaali – saatis Berardi tagasi jääle, et mängida koos Andrejeviga äärel.

Ben vastas igale väljakutsele. Mida rohkem ta väljakutseid esitab, seda rohkem ta mängib, ütles Schafer. Ta on üks meie parimaid mängijaid. Ta ei tahtnud seda teha ja arvatavasti õppis ta oma õppetunni. Tulevikus matab ta selle lihtsalt maha. … Olen tänulik, et panin ta tagasi jääle, sest see oli suurepärane (finiš).

kuidas lõpetada närimistubakas

Suur Roheline võitis viigi ja lükkas litri kuni Big Redi tsooni, sooritades Tyler Borschi löögi vasakust punktist. Noorem ründaja Matt Stienburg libises löögi tõrjumiseks pesast välja, seejärel torkas lahtise litri Borši sööstu ümber seinast Berardi teele. Kui Berard paremalt äärelt minema kihutas, sõitis Stienburg keskele üles, et tekitada kaks ühe vastu sööst.

Kaks ühe vastu mängides peate võtma selle, mida (kaitsja) annab. Berard ütles, et te ei saa tegelikult ette kindlaks määrata, mida kavatsete teha. Kuid ma tundsin, et pääse ei olnud 100% asi.

Nii tegi ta seda, mida oli juba kaks korda varem öösel teinud – lõi löögi üle väravavahi kinda. See lõpetas tema teise kollegiaalse kübaratriki, millest esimene tuli meeskonna viimase hooaja viimaseks mänguks 29. veebruaril 2020.

See oli lugematul moel mõistmatu viis lõpetada mäng, millel oli tõhusalt olmeline maanteeesinemine. Cornell alistas Dartmouthi esimesel perioodil 17:2 ja saavutas üheväravalise eduseisu noorem ründaja Jack Malone'i hooaja esimese väravaga. See oli kahtlemata Big Redi parim mängu algus sel hooajal.

Rääkisime (mitte) aeglasest algusest. Mängisime tasakaalukalt ja liigutasime litrit ringi, ütles Schafer. Rääkisime enne teise perioodi algust teemal 'kas suudate lihtsaid näidendeid vastu pidada või hakkate midagi muud otsima?' Hakkasime otsima midagi muud.

Suurem osa sellest Big Redi domineerimisest esimesel tuli ühtlaselt; samamoodi edu ei jätkunud ka penaltirohke teisel perioodil. Enne ühtki oma kolmest väravast, mis läks arvesse, oli Berardil löögivärav, mis näis olevat jõumänguvärav, mis ei läinud keskkaadri alguses arvesse, kui videoülevaade väravavahi sekkumise tõttu jääle tehtud väljakutse tühistas. Vaid 85 sekundit hiljem viigistas Losurdo esimene värav.

Kuigi Berard taastas kolmandal perioodil Cornelli üheväravalise eduseisu vanema ründaja Brenden Locke'i osava väikese söödu abil, kulus Dartmouthil vaid 29 sekundit, et kolmandal perioodil taas skoori viigistada.

Vanemründaja Kyle Bettsi ja uustulnuka ründaja Ondrej Psenicka ettenägelikkus aitas umbes kaheksa minutit hiljem lüüa teise kursuse mängija Kyle Penney esimese kollegiaalse värava, seejärel viis Berardi teine ​​värav Suure Punase esimese kaheväravalise eduseisu 7:36.

Oma teist kollegiaalset starti tehes tegi vanem Nate McDonald võidu nimel 13 tõrjet. Suur Punane võitis öösel räige 69,1% vastasseisudest, kusjuures kõik neli tsentrit võitsid vähemalt 10 viiki.

Mul on lihtsalt hea meel, et leidsime viisi, ütles Schafer. See oli eile õhtul raske kaotus (Harvardis). Täna õhtul siia tagasi tulla ja töö ära teha oli tõesti hea.