TAGASI osariikidesse: Midlakes ületab Dansville'i ja naaseb Buffalo Far West Regionali

Midlakes saavutas Avoni keskkoolis Avoni keskkoolis peetud V sektsiooni B-klassi osariigi mängu neljanda veerandi alguses 20-punktilise edumaa ja hoidis maha hilise Mustangi rünnaku, mis vähendas eduseisu 9-le ja võitis 68:56. otsus saata Lady Screaming Eagles tagasi Buffalo osariiki ja NYSPHSAA Elite Eighti.

Alaina Forbes tõi Midlakesi 34 punkti, 4 korvisöötu ja 6 lauapalli. Cara Walker lisas 13 punkti ja 3 resultatiivset söötu. Macy Kisner viskas 8 punkti ja võttis 7 lauapalli pärast seda, kui ta oli suurema osa esimesest poolajast väljas olnud pärast kahe varajase vea korjamist. Sydney Passalacqua võttis Lady Eaglesi eest 10 lauapalli ja Hannah Galloway 6 punkti. Pärast Megan Colacino vigastust ja Kisneri viga, nägi 8. klassi õpilane Callie Walker märkimisväärseid minuteid ja mängis hästi. Dansville'i juhtis kaotusseisus 18 punkti visanud Grace Rittenhouse.

Kaotus lõpetas V jao B2 klassi tšempioni Dansville'i hooaja seisuga 22:1. Klassi B1 tšempion Midlakes paranes tulemuseks 21:3 ja järgmisena mängib laupäeval East Aurora/Southwesterni võitjaga VI sektsioonist, et pääseda NYSPHSAA Final Fouri, kus Screaming Eaglesi hooaeg lõppes eelmisel hooajal Susquehanna Valley vastu. Laupäevane mäng toimub Buffalo osariigis kell 17.00 ja seda tehakse otseülekandena LivingMaxi raadios.