Amerks tõmbas Senatorsist viimastel minutitel 4:3 võiduks

Tänu Michael Merschi (1+1) mängu võiduväravale seisuga 1:47 lõpetas Rochester Americans (5-2-0-0) oma võiduseeria kolmeks järjestikuseks mänguks seisuga 4:3. võidu taga Belleville Senatorsi (2-6-0-0) üle kolmapäeva õhtul The Blue Cross Arenal.

Võiduga on Rochester võitnud viimasest kuuest mängust viis ja AHL-i põhjadivisjoni edetabelis teisel kohal. Tänaõhtuse nelja väravaga on Amerks löönud kaks või enam väravat 17-s eelmisest 20 kohtumisest Senatorsiga, sealhulgas 12 mängus, kus nad on toonud neli või enam väravat.

Mängu võiduväravaga on Merschil väravaid viies järjestikuses mängus, mis seab aluse uuele karjääri tipptulemusele. Lisaks on Mersch kogunud oma praeguse viiemängulise punktiseeria jooksul 11 ​​punkti (6+5). See on tema pikim järjestikune punktiseeria pärast karjääri parimat seitsmemängulist punktiseeriat 27. märtsist 10. aprillini 2015 Manchester Monarchsi koosseisus, kui ta tõi 12 punkti (7+5).

seneca maakond inimlik selts ny

Nädala alguses AHL-i kuu uustulnukaks tunnistatud Jack Quinn kogus oma viienda järjestikuse mitmepunktilise esituse eest punktipaari (1+1), et alustada hooaega ja tõusta liigas üldarvestuses teisele kohale. skooris 12 (6+6) oma esimese seitsme mänguga. Eelmisest hooajast pärit Ottawa (Ontario osariik) on oma viimase 10 väljasõiduga kogunud 15 punkti (6+9).

Mark Jankowski naasis rivistusse pärast kolme eelmist mängu vahelejätmist alakehavigastuse tõttu ja lõi oma esimese värava Amerkina, samal ajal kui Sean Malone lõi skoori, kui ta lõi kolmandal perioodil kampaania teise värava. Oskari Laaksonen andis resultatiivse söödu, et viia oma punktide seeria neljale mängule, Casey Fitzgeraldil, JJ Peterkal ja Mattias Samuelssonil oli samuti üks abimees. Samulesson tegi oma hooaja debüüdi pärast seda, kui ta laenati hommikul Buffalo Sabresist Rochesterisse ja jäi alakehavigastuse tõttu vahele hooaja esimesest kuuest mängust.

Väravavaht Aaron Dell pikendas oma võitude seeriat kolme võiduni, kui ta tegi hooaja kolmandal mängul 27 tõrjet.

Jake Lucchini (1+1) ja Zac Leslie (0+2) tõid viimase kuue mänguga viienda võistluse kaotanud Belleville'ile kaks punkti. Mark Kastelic broneeris oma teise kampaania pärast seda, kui Roby Jarventie sai tema esimese preemia.

Võrgumees Mads Sogaard (1+2) peatas 24 tabatud viskest 20, kuid sai oma kampaania teise kaotuse pärast hooaja 2020-21 seisuga 7:0:0.

Olles kolmandal perioodil 3:2 kaotusseisus 1:20, tegi Amerks kaadri alguses oma viienda jõumängu.

Kuna Rochester oli meeste eelisseisundis, ületas Mersch Senatorsi uisutaja õiges punktis laudadele, enne kui Peterka selle kokku korjas ja kaugemal ringil Quinnile libistas. Vaatamata sellele, et Quinn seda hetkeks põrutas, andis ta Malone'i kasuks tagasikäega söödu punktide vahele. Buffalo põliselanik astus löögile ja viskas selle ülanurka, et viigistada skoori kolm.

Värav oli Rochesterile selle öö teine ​​jõumängu tulemus ja viies viimase nelja mängu jooksul.

Ülejäänud kolmandiku jooksul piirasid kaks meeskonda teineteise ründevõimalusi ja näis, et mäng otsustatakse lisaajal. Amerks kasutas aga hilise penaltiga löömise hoogu, enne kui saavutas kahe viimase mänguminuti jooksul oma esimese ja ainsa edumaa.

Pärast seda, kui Fitzgerald sooritas jämeda rikkumise, võttis blueliner litri õigest punktist üles ja märkas Samulessoni jää kaugemas servas. Vaatamata Samuelssoni kepi löögile, kogus Mersch selle kokku ja libistas selle Sogaardi õlalt maha, kui seisuga 1:47 oli jäänud.

Belleville tõmbas oma väravavahi, et sundida lisaajale, kuid Dell ja ettevõte hoidsid rünnaku tagasi, et lõpetada 4:3 taganttulev võit.

punased maeng da kratom kapslid

Hoolimata avaperioodi esimese 17 minutiga Senatorsi 12:3 edestamisest ja mängu esimesest jõumängust, läks Amerks esimesele vaheajapausile 1:0 taga.

Belleville lõi edukalt oma penalti, enne kui kasutas ära mehe eelise, kui Lucchini ühendas Leslie ja Sokolovi ühekordse söödaga paremast vastaspunktist. Löök vaatas üle lati ja Delli selja taha, kui 1:30 oli kaadrisse jäänud.

Kumbki meeskond ei loonud teisel perioodil palju ründevõimalusi, kuni kaks klubi vahetasid jõumängus 1:55 väravad.

Rochesteri arvestuses näpistas Laaksonen õiget punkti, et anda litter võrgu taha parkinud Merschile. Kui ta puuri ette astus, saatis ta kaugema ringi juures Quinnile ristkortsuga söödu. Uustulnuk raiskas vähe aega, kui ta astus löögile ja lõi Sogaardi mängu ühele viigistades perioodi 15:27.

Belleville saavutas juhtima 55 sekundit hiljem, kui Jarventie juhtis oma jõumängu markerit 16:22 juures Lucchinilt ja Leslie'lt.

Seis 2:1 püsis kuni 67 sekundini viimase mänguperioodini, kui Jankowski lõi oma hooaja esimese värava.

Sellele järgnenud vahetusel vastas Senators uuesti, kuid Rochester lõi paar väravat, et lõpetada skoori ja teenida 4:3 võit.

Hispaania on meile turistidele avatud

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

Amerks loodab reedel, 5. novembril võita neli järjestikust võitu, kui võõrustab kell 19.05 Põhjadivisjoni rivaali Toronto Marliest. The Blue Cross Arenal. Kohtumine on teine ​​kahe meeskonna kuuest kavandatud kohtumisest ja seda armastavad nii The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester kui ka AHLTV.