Amerks ületas Rocket, 4-3

Michael Mersch (2+0), Brandon Davidson (1+1) ja Jack Quinn (0+2) said kirja paar punkti, mis aitasid Rochester Americansi (3-2-0-0) 4:3 võidule. Laval Rocket (4-3-0-0) reede õhtul Place Bellis.

Võiduga paraneb Rochester Lavali vastu kõigi aegade 14-3-0-0 enne laupäeva pärastlõunast kordusmatši ja on võitnud 11 viimasest 11-st 2017-2018 kampaania kohtumisest kümnes. Lisaks on Amerks Rocketiga peetud vastastikuses seerias esimese 17 mängu jooksul löönud kolm või enam väravat 13 heitluses, mis hõlmab kaheksat üheksast kohtumisest piirist põhja pool.

Kui Mersch ja Quinn viskasid kumbki oma hooaja teise ja kolmanda mitmepunktilise jõu, siis Davidson sai Stockton Heati liikmena oma esimese pärast 18. detsembrit 2019. Casey Fitzgerald lõi mängu võiduvärava oma kampaania teise tähisega, et lõpetada skoori, samal ajal kui väravavaht Aaron Dell (2-0-0) tegi oma hooaja teist korda ja tegi 32 tõrjet.

Lavali ründaja Ryan Poehling kogus paar resultatiivset söötu, samal ajal kui Corey Schueneman ja Rafaël Harvey-Pinard lõid mõlemad oma hooaja esimesed väravad kaotuses, mis katkestas Rocketi hooaja avalöögi kolmemängulise koduvõitude jada. Xavier Ouellet sai oma hooaja teise tulemuse kolmandal mänguperioodil, kui kolmapäeva õhtul Toronto Marliese vastu mängu katkestanud võrgukaitsja Cayden Primeau (3-1-0) peatas 18 tabamust 22-st ja kannatas esimese. hooaja kaotus.

Kuna Amerks hoidis napis 3:2 eduseisus, kui reeglina oli jäänud vähem kui viis minutit, hoidis trio JJ Peterka, Sean Malone ja Quinn raketi lõksus oma tsoonis pikemaks vahetuseks. Pärast seda, kui Peterka litri vabaks viskas ja Quinn hoidis seda sinise joone sees, uisutas Malone mööda paremat seina alla, enne kui jättis litri õiges punktis Fitzgeraldile. Kolmanda aasta kaitsja astus löögile ja viskas selle Primeau kindast mööda, viies Rochesteri juhtima 4:2, kui kolmandaks perioodiks jäi 4:47.

Laval lõi värava 25 sekundit pärast väravat, et kärpida Rochesteri eelist, kuid see oleks nii lähedal kui võimalik, sest Dell ja Amerks hoidsid 4:3 võitu, parandades Place'i kõigi aegade 8-1-0-0. Kelluke raketi vastu.

Kuna Amerksi ründaja Brendan Warren sai esimese perioodi alguses komistamise penalti, sai Rochester mängu esimese jõumängu seisuga 3:21.

Rikkumiseks kulus vaid 16 sekundit, Amerks kasutas ära mehe eelise, kui nad söötsid kiiresti ümber perimeetri, enne kui Mersch kogus Quinni löögi võrgu taha ja toppis selle Primeau vasaku padja alla.

Ülejäänud perioodi jooksul meeskonnad palju rünnakut tekitada ei suutnud, sest vaheajapausiks läks Rochester 1:0 juhtima.

Teise perioodi avaminutil aga kahekordistas Amerks oma eduseisu, kui Davidson sooritas löögi parempoolsest löögipunktist sõelaga Primeau'st mööda.

Ethan Prow ja Brandon Biro, kes andsid kolmapäeva õhtul oma hooaja debüüdil paar resultatiivset söötu, tunnistati Davidsoni esimese värava aitajateks Amerkina, kuna Matej Pekar oli Primeau ees enne Davidsoni löögi sooritamist.

Rocket lõi Rochesteri juhtima, kui Schueneman saavutas oma hooaja esimese tulemuse 15:17, kui Laval oli jõumängus.

Hoolimata sellest, et Rocket tulistas Amerksi mängu esimese seitsme minuti jooksul 10:1 ja tulemuseks oli üheväravaline mäng, taastas Merschi öö sekund Rochesteri kaheväravalise eduseisu 10:21, et raamidesse mängida.

Oma öö teisel kokkuvõttel paiknes Mersch väravavälja ees, kui Davidson saatis madala löögi raketi võrku. Amerksi meeskonna kapten tegi viimasel sekundil ümbersuunamise oma neljanda värava eest. Söötide arvele kirjutati Linus Weissbachile ja Davidsonile.

Merschi viimase kolme mängu jooksul on ta kogunud kuus punkti (4+2), et tõusta meeskonnas teiseks, samas kui Davidsonil on viimase viie mänguga viis punkti (1+4), mis sisaldab kolme resultatiivset söötu igas viimases mängus. kolm võistlust. Ta on praegu AHL-i eduseisust kaitsjast enamuse nelja punkti kaugusel.

Skoor püsis muutumatuna, kuni Harvey-Pinard lõi 6:20 löögi üle Delli vasaku õla viimasele mänguajale.

Fitzgerald andis mängu võitjaks seisuga 15:13, enne kui Ouellet saavutas 42 sekundit hiljem oma hooaja teise mängu skoori.