Amerksi comeback jääb Uticas alla

Rochester Americansi hiline ralli (8-6-0-0) jäi lühikeseks, kuna Amerks jäi varakult alla esikoha Utica Cometsile (13-0-0-0) ega suutnud kunagi taastuda. lõpuks langes 5:3 otsus AHL-i ainsale kaotuseta meeskonnale laupäeval Adirondack Bank Centeris.

See mäng oli esimene kahe meeskonna vastastikustest kohtumistest, mille järjekordne ringmäng toimus kolmapäeval, 24. novembril.

Rochester tuli eelmisest 12-st mängust kaheksa matši võitjaks ning 2016-2017 kampaania algusest on Amerks kogunud vähemalt ühe punkti 30-st viimasest 47 mängust Uticaga.

Ründaja Brendan Warren lõi oma hooaja teise punkti, et alustada Amerksi skoori löömist, samas kui endine komeet Josh Teves lisas oma teise hilise keskraami. Peyton Krebs lõi oma esimese värava amerkina Jack Quinni ja JJ Peterka viimasel mänguperioodil.

Ukko-Pekka Luukkonen (4-6-0) peatas 19 viskest 15, enne kui teda asendas Michael Houser (0-1-0) teisel perioodil 5:42. Houser lõpetas öö, tehes kergendatult üheksa tõrjet.

Cometsi juhtiv punktide koguja Chase De Leo naasis rivistusse pärast viimast viit mängu vahelejätmist ja kogus paar punkti (1+1), samas kui Ryan Schmelzer tõi ka mitmepunktilise mängu kahe resultatiivse sööduga. Utica skoori tegid Graeme Clarke ja endine Amerk Brian Flynn.

Väravavaht Akira Schmid (6-0-0) pikendas oma võitude jada kuue mänguni, et alustada hooaega, kui ta sooritas 34 tõrjet.

Utica vajas pärast avamängu vaid 25 sekundit, et lauale pääseda, kuna Foote sooritas pärast jäätumise rikkumist ringi pealt löögi. Foote kogus pärast Schmelzeri otsevõitu litri kokku ja napsas oma hooaja kolmanda mängu.

3 auto tagumise otsa kokkupõrkes asetleid

Kodumeeskond suurendas oma eduseisu 3:0-le, kasutades paari varasemat jõumänguväravat, millest esimene sündis vastavalt esimese perioodi lõpus ja seejärel taas teise alustamiseks.

Comets lisas veel ühe värava, kuna klubid uisutasid neli uisutajat. Rochester viis litri rünnakutsooni, kuid Utica A.J. Greer tekitas käibe enne, kui Frederik Gauthier andis oma neljandaks hooajaks Clarke'ile söödu, et teha 4:0.

Märki 5:42 järel keskajal vahetas Houser Luukkoneni.

reisib meilt Hispaaniasse

Houseri õhtu ei alanud kergelt, sest ta pandi kohe proovile 2-1 paarilise löögiga, mille tulemusel FLynn lõi tagakäe väravaks oma hooaja kolmanda värava, seisuga 5:50.

Rochester ei läinud aga vaikselt minema, sest Warren ja Teves lõid teise perioodi lõpuminutitel üksteisest 3:11 kaugusele, vähendades viimaseks mänguperioodiks Rochesteri kaotusseisu 5:2.

Amerks jätkas pressimist, kui neile anti paar jõumängu ning 5-3 vastu kahe mehe eduseisul olles vahetasid Peterka ja Quinn sööte, enne kui Quinn saatis Krebsile ühekordse söödu üle pesa. Värav oli Krebsi AHL-i karjääri teine ​​ja hooaja esimene.

Peamise abilisega on Quinn oma viimase 17 mänguga kogunud 21 punkti (9+12), mis pärinesid eelmisest hooajast, Peterkal on aga alates 30. oktoobrist 10 punkti (3+7).

Rochesteri kahjuks, hoolimata Utica 15:3 edestamisest 20 viimase 20 minuti jooksul, oleks see sama lähedal, kui Schmid ja Comets elasid üle hilise tõuke 5:3 võidu nimel.

Amerks otsib lunastust, kui nad lõpetavad kolmapäeval, 24. novembril Adirondack Bank Centeris peetud korduskohtumises Cometsi vastu kahemängulise setti. Kell 19.00 Võistlus on neljas kahe klubi 12 kohtumisest sel hooajal ja seda tehakse otseülekandes The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochesteris ja AHLTV-s.