Skaneatelesi jalgpallihooaeg lõpeb kaotusega Chenango Forksile

Skaneatelesi jalgpallimeeskond oli terve hooaja lootnud oma kiirele rünnakule, et vastast ületada, mis töötas III jao C-klassi meistritiitli kaotuseta jooksu ajal üsna hästi.

Kuid just Lakers sai laupäeval Vestali Dick Hooveri staadionil regionaalses finaalis rabatud, kuna kauaaegne IV sektsiooni võimsusega Chenango Forks lõi oma esimesed viis pallivalda ja võitis 41:28.

Neil kahel oli väga hiljutine ajalugu – nimelt 2018. aasta piirkondlik finaal Cicero-North Syracuse'i Bragmani staadionil, mille Patrick Hackler võitis Lakersi eest mängu viimase mängu maandumisega.

Ja ei läinud kaua, kui Skaneateles leidis end taas Forksist jälitamast. James Musso viskas Lakersi avalöögile vaheltlõike, mille lühikese väljakuga Blue Devils punktideks muutis, kui Jay Haqq leidis viiel minutil mängu lõpuala.

Suutmata kohe vastata, vaatas Skaneateles, kuidas Forks lõi teise skoori, mille Haqq taas lõpetas, tema kolme jardi touchdown andis Blue Devilsile 14:0 eduseisu.

Vahetult enne esimese veerandi lõppu ühendas Musso Cody Nesbittiga neljas-ja 15. mängus, saavutades sama paari 15-jardi väravasööduga, mis vähendas Lakersi kaotusseisu 14:7-le. periood.

Blue Devilsil kulus võitlusest vaid kaks mängu, et oma varu taastada. Haqq põletas taas Skaneatelesi kaitse, kui ta jooksis pärastlõuna kolmandaks TD-ks 40 jardi.

Blue Devilsi neljas hooaeg poolaja lõppedes tõi kaasa Haaqi veel ühe touchdowni. Tema neljas skoor 12 sekundiga poolaja lõpuni tegi seisuks 28:7.

Tõsi, Skaneateles oli oma kolmest play-offi mängust kahes maha jäänud, alistades Canastota ja Cazenovia, kuid siin rallimine eeldaks kaitselt igasugust peatust.

Forks jäi siiski pidurdamatuks, põletades kolmanda veerandi esimesed pluss viis minutit teisel sõidul, jõudes Lakersi omani enne Zander Arnoldi väravat.

Kulus paar neljandat konversiooni, et Skaneateles saaks kokku ajada selle perioodi lõpus, mille Nesbitt lõpetas 16 jardi löögiga lõpptsooni.

Alles neljandal veerandajal tegi Lakers lõpuks kaitsepeatuse ja see viis löögini, mille Musso lõpetas sööduga, mille Nesbitt muutis oma kolmandaks TD-ks, vähendades seitsme minutiga Forksi marginaali 34:21 peale.

Ralli lõpuni jäi veel aega, kuid Forks viis mängu maha järjekordse kindla tõukega, mille Haaq saavutas oma viienda TD-ga, 15 jardi läbimise seisuga 3:26, kuigi Lakers lisas viimase minuti skoori.

Skaneateles lõpetas hooaja 9:1 rekordiga.