2022. aasta VALIMISPÄEV: kes võitis? Mis järgmiseks? Kohalikult vaidlustatud võistlustulemused (täielik kajastus)

Valimispäev on tulnud ja läinud! Siin on ülevaade meie jälgitud võistluste seisust varakolmapäeva, 9. novembri seisuga.

Pidage meeles, et valitud võistlustel võib siiski olla mõni puudujate hääletussedel.

• Demokraadid Kathy Hochul, Letitia James, Thomas DiNapoli ja Chuck Schumer näisid valimisõhtu lõppedes edukad. Igaüks saavutas piisavalt märkimisväärseid edusamme, isegi kui demokraadid olid viimaste aastatega võrreldes kehvemad.
  • Kohalikel Kongressi võistlustel nägime vabariiklasi Marc Molinarot 19., Nick Langworthyt 23. ja Claudia Tenneyt 24. kohal, kellel oli tolm maha vajunud. Õhtu üllataja oli ametisolev demokraat Joe Morelle, kes juhtis vähem kui 20 000 häälega. Talle esitas väljakutse endine Rochesteri politseiülem La’Ron Singletary.
  • Osariigi assamblee võistlustel üle Finger Lakesi võitsid vabariiklased John Lemondes Jr ja Brian Manktelow 126. ja 130. ringkonnas.
  • Osariigi senati võistlustel nurjasid demokraadid Rachel May ja Lea Webb edukalt väljakutsed vastavalt 48. ja 52. ringkonnas. 54. ringkonnas alistas ametisolev vabariiklane Pam Helming demokraat Kenan Baldridge'i.
  • Ontario maakonnas valiti vabariiklane David Cirencione šerifiks. Ta alistas suure ülekaaluga demokraat Steven Slavny. Eile peetud Geneva City Supervisor võidusõidu võitis tuttav nimi. Demokraat John Pruett võitis ja töötab Ontario maakonna järelevalvenõukogus. Ja lõpuks sai vabariiklasest Morris Lewst Farmingtoni linnakohtunik.
  • Cayuga maakonnas alistas vabariiklane Ernest Thurston Jr demokraat Donna Adamsi linnavolikogu liikme kohale. 10 hääle marginaal oli seal erinevus.
  • Seneca maakonnas olid meie radaril linnavolikogu võidusõidud Tyre'is ja Fayette'is. Tyre'is võitis vabariiklane Jeffrey Bennett demokraadi Justin Mahoney vastu. Fayette'is alistasid vabariiklased Tom Murray ja Keith Tidball demokraadid Walter Adamsoni ja Donald Kaini.
  • Tompkinsi maakonnas võib demokraadist linnapea kohusetäitja Laura Lewis lasta oma tiitlist osa 'Näitleja' kriimustada. Ta võitis veenvalt Ithaca linnas.
  • Ja lõpetuseks pilk Wayne'i maakonnale – kus nägime mitmeid ülitihedaid võistlusi. Newarki külas toimunud linnapeavõistlusel lahutas vabariiklast Jonathan Taylorit ja konservatiiv David Christlerit vähem kui 30 häält. Taylor, kes on olnud linnapea üle kaheksa aasta, sai edumaa, kui tolm valimispäeval maha vajus. Sama võib öelda vabariiklaste Stuart Blodgetti ja Bob Bendixi kohta, kes näisid võitvat edukalt kohti külanõukogus.

Võistlused ja tulemused: mis on uusim?

Finger Lakesi partnerid (billboard)

Kes mille nimel kandideerib? Kus on võistlussõidud?

Ontario maakond saab uue šerifi päeva lõpuks. Demokraat Steven Slavny astub vastu vabariiklasest David Cirencione'iga. Alates endise šerifi Kevin Hendersoni lahkumisest on büroo läbinud pika ebakindluse perioodi. Kauaaegne šerif Phil Povero astus ametisse, et täita tühimik kuni aasta lõpuni ja võidakse korraldada valimised.

The Newarki külal võiks olla uus linnapea . Ametis olev vabariiklane Jonathan Taylor on vastamisi konservatiiv David Christleriga. Christler on kogu oma kampaania keskendunud avalikule turvalisusele – probleem, mis mõne elanike sõnul külas süveneb. Vahepeal on Taylor keskendunud 'võitude' kogumisele ja oma küla pikaajalisele visioonile. Turgu valitsev operaator on taganud üle 27 miljoni toetusraha, sealhulgas 10 miljonit kesklinna taaselustamise algatusest. Külas on avatud ka kaks usaldusisiku kohta. Vabariiklased Stuart Blodgett ja Bob Bendix võtavad vastu konservatiivide partei kandidaatide Steven Vanderbrooki ja Peter Blandino. Avatud kohad saavad kaks parimat hääli saanud inimest. Nende kahe võistluse tulemus võib küla kasvule ja hoogu oluliselt mõjutada.

Samuti on olemas kaks vaba kohta Clyde'i küla juhatuses . Neile kahele vabale kohale on vastamisi neli kandidaati. Usalduskohtadele pürgivad demokraat Paul Ferindino, vabariiklased Brad Shimp ja Mark Devito ning konservatiiv Michael Hemings.

Ja kuidas oleks veel ühe kogukonnaga, kus on kaks avatud juhatuse kohta? Fayette'i valijad otsustavad, millised kaks kandidaati kuuluvad linnavolikogusse seal. Demokraadid Donald Rain ja Walter Adamson ilmuvad hääletussedelile koos vabariiklaste Tom Murray ja Keith Tidballiga.

The võidujooks Ithaca linnapea pärast on olnud üks intrigeerivamaid piirkonnas. Linnapea kohusetäitja, demokraat Laura Lewis on seisnud silmitsi tugeva konkurentsiga paremalt ja vasakult. Vabariiklane Zachary Winn ja progressiivne Katie Simms on väljakutseid esitavad. Ja on põhjust näha seda võistlust suure tundmatusena. Just eelmisel nädalal osutusid linnatöötajad jõuliseks, et käskisid linnavolikogul eelarvet MITTE kinnitada, sest nende arvates ei ole raekoda nendega heas usus läbirääkimisi pidanud – ja nad on süüdi madalas moraalis ja suures käibes.

The Hectori linn on võistelnud juhendaja ja ühe linnavolikogu valimistel iste. Ja sama võib öelda ka linnade kohta Throop, Fremont, Cohocton ja Tire .

Hääletajad sisse Yatesi maakond otsustab ka, kes on järgmine koroner saab. Need on ainsad maakondlikud valimised, mis seal toimuvad, kui demokraat Jason Johnson astub vabariiklase Jonathan Vandermarki vastu.