William Smithi maahoki teeb Geneseol hooaja esimese otsuse 3:2

Box Score

GENESEO, N.Y. – William Smithi kolledži maahokimeeskond sai selle hooaja esimese kaotuse, kui tugevalt Geneseo meeskonnalt alistati 3:2.

mängis Heronsi eest kõik 60 minutit väravas, tehes öösel seitse tõrjet. Heronsi rünnaku juht oli noorem,  kuna ta tegi öösel kuus lasku, mis kõik olid sihipärased.

MÄNGU ​​HETKED:

•    Vaid 2:39 mängu alguses avas Pattillo William Smithi skoori, kui ta tabas enda löödud tagasilööki ja viskas Geneseo väravavahist mööda, tehes sellega oma hooaja kolmanda värava.
•    Kui esimesest veerandajast oli jäänud vähem kui neli minutit, lõi magistrant oma hooaja teise värava, kui viskas palli Geneseo väravavahist mööda. Pattillole omistati resultatiivne sööt, mis viis tema resultatiivsete söötude arvu kaheni.
•    Geneseo rünnak muutis teisel poolajal tuliseks, kuna Foster sunniti poolajal tõrjuma seitse lööki.

Treenerite NURK:

'Alustasime mängu väga tugevalt ja kui me mängu sisse elasime, tõstis Geneseo oma mängu väga kõrgele,' ütles peatreener Sophie Riskie '07. 'Õppisime täna mõned asjad ja keskendume eelseisvale nädalavahetusele.'

JÄRGMISENA:

William Smith tervitavad Manhattanville'i kolledžit, Lebanon Valley'i kolledžit ja St. Lawrence'i ülikooli, kuna nad võõrustavad laupäeval, 10. septembril ja pühapäeval, 11. septembril McCooey Fieldis William Smithi klassikat. Herons avab Manhattanville'i vastu laupäeval kell 10: 30.00, millele järgneb Liibanoni org pühapäeval kell 14.00.