William Smithi maahoki kaotab Liberty League'i avamängu Rochesteri U-le 2:0

ROCHESTER, N.Y. .—William Smithi kolledži maahokimeeskond kaotas oma hooaja esimeses konverentsimängus 2:0 Rochesteri ülikooli vastu. Herons on nüüd Liberty League'i 0:1 seisuga hooajal 6:2.
Reedeõhtune kohtumine Heronsi ja Yellowjacketsi vahel kulges neljandale veerandajale tasavägiselt. Mõlemad rünnakud lülitasid viimase 15 minuti jooksul surve sisse, registreerides mängu 12 viskest kaheksa. Juunior mängis Heronsi eest kõik 60 minutit väravas ja tegi öösel ühe tõrje.

MÄNGU ​​HETKED:

• Rochester murdis läbi 53. minutil tänu esmakursuslasele Anya Arseneau'le, kes tabas vanem Karina Bridgeri söödust ühelt jaardilt löögi.
  • Pärast Rochesteri väravat rakendasid Herons survet, teenides kaks karistusnurka, mille tulemuseks oli Heronsi viis lööki. Senior Mary Kate Breward juhtis ründes kahe lasuga teed. Vanem Mackenzie Wodka, juunior Sofia Pattillo ja teise kursuse õppija Rebecca Mantione tabasid Heronsi hilise ründetõuke jooksul ühe tabamuse.
  • 57. minutil avaneks Yellowjacketsil kuldne võimalus, sest Maeve Fogarty teenis vahelöögi pärast seda, kui sai oma valdusse Heronsi valesti käsitsetud tagasisöödu. McCormick eitaks Fogarty oma liinilt lahkumist ja hea tõrje teenimist.
  • Kui võistluse lõpuni oli jäänud 30 sekundit, lisab Bella Militi Yellowjacketsile sekundi Maeve Fogarty resultatiivsele söötmisele, et kinnitada Rochesteri võit.