Syracuse Women’s Lacrosse veereb Marylandi teele

Vaatamata hilisele muudatusele, mis sundis 4. Syracuse'i (6-1) võistlusele suunduma, alistas Cuse 9. Marylandi (1:3) kõlava 10:5 võiduga. See on esimene kord, kui Orange on College Parkis võitnud alates 2012. aastast ja vaid teine ​​võit Terpsi üle 26 kohtumises. Syracuse kaitsemängija hoidis Terrapinsi madalaima skoori saanud mängus alates 2007. aasta märtsist.

Meeskondade sissetulev energia oli suurepärane ja see energia kandus üle 60-minutiliseks mänguks, mis andis meile tulemuse, mille poole püüdlesime, ütles abitreener Sydney Pirreca Treenerite meeskonnana oleme selle meeskonna ja nende pingutuste üle ülimalt uhked, arvestades asjaolusid. .

Syracuse (6-1) lõi mängu neli esimest väravat. Teise kursuse õpilane Meaghan Tyrrell lõi seisul 27:24 staažika Emily Hawryschuki resultatiivse sööduga päeva esimese värava. Hawryschuk lõi esimesel poolajal paar oma viiest väravast ja teise kursuse õppur Sierra Cockerille lõi ühe, viies Orange'i poolajaks 4:0 juhtima. Vanemväravavaht Asa Goldstock tegi viis muljetavaldavat tõrjet ja Oranži kaitse suleti, et hoida Terpsil nulli väravat. Goldstocki päeva esimene tõrje oli tema karjääri 500. tõrje SU eest.

Maryland ja SU vahetasid väravaid, et alustada teist poolaega, enne kui Terrapins läks 3:0 jooksma, et seisuga 5:4 üksi lüüa. Hawryschuk lõi vabapositsiooni värava, et lõpetada Terrapin jooks. Maryland lõi seejärel oma vabalöögivärava, et seisuga 6:5 üksi tagasi lüüa.