Syracuse jahmatas Virginia Techi hilise tagasitulekuga Blacksburgis (täielik kajastus)

Kõik selle Syracuse jalgpallihooaja tuttavad noodid olid löödud ja hajutatud 60 minuti jooksul järjekordsest südamepekslemisest, treeneripiinast ja lõpuks eufooriast.

videopleier ei tööta kroom

Syracuse'i dünaamiline tagaväli Garrett Shrader ja Sean Tucker olid mõlemad suurepärased. Erimeeskonnad ei olnud.

Punktimarginaal oli jällegi väga väike, seekord võit Virginia Techis 41:36 laupäeva pärastlõunal Lane'i staadionil, mis saabus siis, kui Shrader andis Damien Alfordile 35 jardi läbimiseks sügava palli – ja neelas tohutu löögi. maandumissööt 19 sekundiga.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

DINO BABERS MÄNGUJÄRELNE PRESSKONVERENTS:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Syracuse ja Virginia Tech väljastavad laupäeval Lane'i staadionil. Avalöök on määratud kell 12.30.

On möödunud 18 aastat sellest, kui Syracuse jalgpallimeeskond mängis Lane'i staadionil – see oli üle kümne aasta BIG EASTi rivaaliks kaks korda aastas.

Syracuse ja Virginia Tech mängisid aastatel 1992–2003 igal aastal liigavaenlastena ja olid kaks liiga edukaimat programmi, kuna üks või teine ​​oli BIG EAST BCS Bowli esindaja aastatel 1995–1999. Mõlemad koolid lahkusid lõpuks BIG EAST-ist, et liituda Atlandi ookeani ranniku konverentsiga ja sari jätkus 2016. aastal, ehkki vastandlikes osakondades.

Oleme põnevil, et saame Virginia Techiga mängida, ütles Syracuse peatreener Dino Babers. Treener Fuente teeb seal fantastilist tööd. Meil on hea meel sellesse kohta minna. Ma pole isiklikult 35 aasta jooksul seal kunagi käinud ja kuulen, et see on suurepärane koht mängimiseks. Ma tean, et meeskond on sinna mineku üle põnevil ja me teame, et see saab olema keeruline ülesanne.

Syracuse juhib kõigi aegade seeriat Virginia Techi vastu 10:8. Oranž on võitnud viimasest neljast kohtumisest kolm, sealhulgas 2016. aasta kohtumise Carrier Dome'is. Syracuse alistas neljandal veerandajal seisuga 17:17 vastastikku tabamustega, alistades 17. kohal oleva Hokiesi 31:17. Triumf tähistas Orange'i esimest võitu järjestatud meeskonna üle pärast 2012. aastat ja oli Babersi jaoks esimene ACC võit.

See mäng lisandus kahe meeskonna vaheliste põnevusmängude nimekirja. 2002. aastal lõi Damien Rhodes 25 jardi jooksuga kolmanda lisaaja esimesel mängul ja lõi seejärel kahepunktilise vahetuse, viies Orange'i 50:42 juhtima. Syracuse saavutas võidu, kui turvamees Maurice McClain katkestas Hokiesi kolmandal lisaajal esimeses mängus endzones Bryan Randalli söödu. Troy Nunes viskas karjääri tipptasemel 403 jardi, mis on Cuse üksikmängu rekordite edetabelis teisel kohal.

2000. aastal purustas Dwight Freeney Syracuse ja BIG EAST konverentsi ühemängu rekordid Hokiesi ja Michael Vicki vastu 4,5 kotiga 22:14 kaotusseisus. Järgmisel hooajal häiris Orange Lane'i staadionil Virginia Techi numbrit 5 22:14.

Võib-olla on mäng, mis Syracuse fännidele esimesena meelde tuleb, 1998. aasta Dome'i klassika. Hokies, kes juhtis esimesel poolajal 21:3, taastas blokeeritud punt touchdowni eest, viskas 78 jardi jardi ja katkestas söödu Syracuse 2-punktilise vahetuse eest. Neljanda veerandi tabamus viis Virginia Techi 26:22 juhtima. Mängu lõpusõit oli 14 mängu pikkune 83 jardi marss, mis kulutas mängu viimased 4:42. Apelsini vastamisi oli neljas ja seitse oma 44-ga, kuid Donovan McNabb hoidis tagasituleku elus 41 jardi pikkuse rüselusega.

Mäng jäädvustati viimasel hetkel, kui McNabb andis 13 jardi söödu Stephen Brominskile, et anda Orange'ile 28:26 võit.