Syracuse sai 85 punkti, kuid mitte piisavalt, et Chapel Hillis võita (täielik kajastus)

Vaatamata sellele, et Syracuse saavutas hooaja tipptasemel 85 punkti, edestas Põhja-Carolina 5. kohal Syracuse 93:85 teisipäeva õhtul Chapel Hillis. Syracuse (18-10, 9-6 ACC) juhtis Tyus Battle'i 29 punkti, mis on hooaja rekord, sealhulgas neli kolmepunktiviset. Lisaks andis nooremkaitsja viis resultatiivset söötu ja viis lauapalli Oranži ette.

Battle ja kolm täiendavat Syracuse mängijat, kes kogusid kahekohalise arvu punkte – Elijah Hughes, Frank Howard ja Oshae Brissett, andsid Orange’i 85 punktist 65. Hughesi arvele jäi 15 punkti, mis kõik tulid esimesel poolajal, samas kui Howard ja Brissett panustasid vastavalt 11 ja 10 punktiga.

Syracuse ei suutnud peatada Coby White'i karjääriõhtut, mis sisaldas 34 punkti ja täiuslikku 10/10 esitust vabaviskejoonel.

TÄHELEPANU:

TREENER BOEHEIM MÄNGU ​​JÄREL:

ROHKEM KAtvust:

- 3 pealeviset Syracuse kaotusest Põhja-Carolina 5. kohale (Igapäevane apelsin)
- Parim ja halvim Syracuse korvpalli kaotusest Põhja-Carolinale (Syracuse.com)
- Kasti tulemus: Syracuse korvpall Põhja-Carolinas (Syracuse.com)

EELVAADE:

Syracuse läheb vastamisi oma kolmanda järjestikuse vastasega, kui ta sõidab Chapel Hilli, N.C., vastamisi nr 5/5 North Carolina. Jootraha Dean E. Smithi keskuses on määratud kell 21.00.

Mängu edastab Raycom Sports, sealhulgas WSTQ Syracuse'is. Mängu läbi viivate sidusettevõtete loendi vaatamiseks klõpsake siin. Otseülekanne on saadaval ka saidil www.theacc.com ja ACC Network Extra (oleneb elektrikatkestusest). Fännid saavad kuulata ka Learfield IMG College'i raadiokõnet Syracuse spordivõrgus.

Syracuse (18:9, 9:5) kaotab laupäeval toonasele 1. Duke'ile 75:65 NCAA ülikoolilinnakus rekordilise publiku ees, 35 642 inimest. Mängus oli seitse liidrivahetust ja viis viigiseisu. Orange juhtis poolajaks viiega, 34:29, kuid Blue Devils kogunes teisel poolajal võidule. Loe rohkem

ROHKEM MÄNGUPÄEVA LINKE:

- Syracuse vs. UNC: TV/voogesitus, aeg, koefitsiendid, ajalugu ja palju muud (NunesMagician.com)
- Vastase eelvaade: mida teada Põhja-Carolina nr 5 kohta (Igapäevane apelsin)
- Syracuse korvpall Põhja-Carolinas: 10 asja, mida jälgida (Syracuse.com)
- Syracuse vs. UNC eelvaade: viis asja, mida vaadata (NunesMagician.com)
- Syracuse'i Howard Washington paljastab jahutava loo: 'Mul oli insult' (Syracuse.com)
- Siracuse vs. Põhja-Carolina küsimused ja vastused koos Tar Heeli blogiga (NunesMagician.com)
- Beat-kirjanikud läksid Syracuse mängus Põhja-Carolinas nr 5 (Igapäevane apelsin)
- Syracuse vs. North Carolina: TNIAAM-i ennustused ja küsitlus (NunesMagician.com)
- Oranž on Põhja-Carolina vastu suur teedel allajääja (Syracuse.com)
- Koorimata Syracuse korvpall: Orange vs. UNC eelvaade (NunesMagician.com)
- Jim Boeheim, Roy Williamsi eelvaade Syracuse vs. North Carolina (NunesMagician.com)