Syracuse Mets lööb üheksandal kohal neli väravat, alistades Lehigh Valley 7:3

Syracuse Mets lõi üheksanda vahetuse alguses neli jooksu, alistades reede õhtul Coca-Cola Parkis Lehigh Valley IronPigsi 7:3. Cheslor Cuthbert tabas üheksandana kahekordse kodujooksu, et viia metslased võiduni.

Syracuse (40-62-1) pääses üheksanda vooru ette viigis Lehigh Valleyga 3:3. Wilfredo Tovar juhtis singliga. Cuthbert järgnes näpuotsaga, kahe peale jooksuga kodujooksuga pallile, mille ta purustas üle vasakpoolse väljaku seina ja viis metslaste 5:3 juhtima. Pärast David Rodriguezi maandust kõndis Khalil Lee, Orlando Calixte vallandus ja Mark Payton kõndis baase laadima. José Martínezi löömisel võimaldas söödud pall Leel värava lüüa ja kahel teisel jooksjal edasi pääseda, andes Syracuse'ile 6:3 eduseisu. Martínez lõi välja, kuid David Thompson tabas kahe löögiga paremale väljale ning tõi Calixte koju ja viis Syracuse neljaga 7:3.

Metsa kergendaja Tom Hackimer tuli pullikoplist välja üheksandiku põhja lööma. Hoolimata löökajast ja singli loovutamisest, sai Hackimer pärast kaheksat tabamatut esinemist esimene tabamus, lõi kolm Lehigh Valley lööjat, et mäng lõpetada ja Syracuse võit kindlustada. Hackimer pole ikka veel lubanud üheksa ja ühe kolmandiku vahetusega metslastega jooksu.

Syracuse lõi mängu esimesed jooksud esimeses vahetuses. José Peraza ja Mark Payton asusid mõlemad mängu alustama. Martínez järgnes oma singliga, mis viis Peraza värava 1:0 juhtima. Seejärel töötas Thompson aluste laadimiseks jalutuskäigu. Brandon Drury alustas topeltmängu, kuid Payton lõi 2:0 eduseisu. Kui Martínez oli kolmandas aluses ja kaks väljas, kahekordistas Tovar vasakpoolset väljakujoont, tuues Martínezi koju, kui Syracuse juhtis pärast esimese mängu lõppu 3:0.

kas me peame stiimuli tagasi maksma

Metsi alustav viskaja Josh Walker ei lasknud esimesest viiest mänguvoorust läbi joosta, kuid Walker jäi kuuendal hätta.

Lehigh Valley (47-56) tuli kogu tee tagasi kuuendaks. Cornelius Randolph juhtis singliga. Kaks lööjat hiljem, kui üks löök, Mickey Moniak kahekordistas, et asetada jooksjad teisele ja kolmandale baasile. T.J. Rivera järgnes duubel, mis lõi nii Randolphi kui ka Moniaki ning vähendas Syracuse eduseisu ühele, 3:2. Walker lõi järgmise lööja, Darick Halli, raamist teiseks ja see oli viimane lööja, millega Walker silmitsi seisis. Franklyn Kilomé väljus Syracuse eest, kuid Tyler Heineman lõi topelt paremale väljakule, mis lõi Rivera värava ja viigistas mängu 3:3. Seejärel lõi Kilomé vahetuse lõpetamiseks Gamboa välja.

töötusmaksusoodustuse tagastamine, kui palju ma saan

Walker lõpetas öö viie ja kahe kolmandiku inningu, kuue tabamuse, kolme jooksu ja lubatud kõnni ning nelja löögiga. Kilomé lõi kaks ja üks kolmandik väravateta kaadreid ning Hackimer lõi väravateta üheksanda.

Syracuse ja Lehigh Valley jätkavad laupäeval Coca-Cola Parkis oma kuuemängulist seeriat topeltmänguga. Esimese mängu esimene väljak on kell 16:35. Teine mäng algab ligikaudu 30-40 minutit pärast esimese geimi lõppu.