Siracusa meeste lakrossi tormib tagasi, et võita armeed

Kui ta Syracuse küljejoonele jooksis, tabasid Jamie Trimbolit meeskonnakaaslased. Pärast mängijatele ja treeneritele antud viiekesi võttis Trimboli kiivri peast ja pritsis vett juustesse.

SU vanem poolkaitsja oli just löönud oma neljanda värava mängus ja kolmanda värava viie minuti jooksul, et tuua oranž tagasi 5:2 kaotusseisust.

Trimboli kolm järjestikust skoori teise poolaja alguses tõi SU mängu tagasi ja tema viies värav viis Syracuse'i esimese juhtima. Pärast selle hooaja madalaimat ründetulemust kahe esimese veerandi jooksul haaras Syracuse tagasi Trimboli õlgadele. Teise poolaja kohandused võimaldasid nr 5 Orange'il (3-0) avada ruumi väljaku keskel ja ületada lämmatavat armee kaitset, et alistada nr 9 Black Knights (3-2), 9:7 Carrier Dome'is. Pühapäeva pärastlõuna.

EELVAADE:

Armee ja Syracuse kohtuvad pühapäeval Orange'i hooaja kolmandas mängus kuuendat aastat järjest. Seekord on lahing esikümne vastastega, sest 3:0 start tõstis Black Knightsi 7. kohale, enne kui nad tulevad Dome'i, et võtta vastu nr 5 Syracuse. Selle nädala alguses häiris armeed Marist seisuga 17:9 ja järjestikused kaotused võivad viia Black Knightsi edetabelis allapoole.

Siin on, mida armee kohta enne pühapäevast mängu teada.

Viimati mängisid nad: Viimane matš armee ja Syracuse vahel toimus peaaegu täpselt aasta tagasi. 24. veebruaril 2019 hiilis Orange tasavägise ründerünnaku taga 10:8 mööda Black Knightsist. Pärast kooli lõpetanud ründajad Bradley Voigt ja Nate Solomon lõid kokku kolm väravat, Drake Porter tegi aga 16 tõrjet, mis on tema karjääri tipptulemusena viigiline. Nick Mellen lõi armee resultatiivseima väravaküti Brendan Nichterni vaid ühe värava, samal ajal kui Jakob Phaup võitis 18st vastasseisust 15.