Sürakuusa meeste lakross langeb Notre Dame'ile 18.–11. (täielik)

Syracuse läks esimesel veerandajal juhtima 4:1, kuid Notre Dame'i üheksaväravaline teine ​​veerand oli liiga palju, et Orange toibuda, sest iirlased veeresid laupäeval Dome'is 18:11.

Vallavaldade puudumine oli pistoda 4. Syracuse'i (4-3, 1-2 ACC) jaoks, kes lõi 11 väravat vaatamata sellele, et võitis vaid üheksa vastasseisu. Nr 9 Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) võitis X-l 23-32 ja domineeris ka maapalli lahingus 45-20. Nad realiseerisid ka 4-st kuuest lisamehe võimalusest.

Stephen Rehfuss juhtis Apelsini teed, lüües teises järjestikuses mängus kolm väravat. Chase Scanlan, Owen Seebold ja Brendan Curry leidsid kahel korral ka värava. Notre Dame'i mängija Pat Kavanaugh viskas üheksa punkti (4:5), et viia kõik skooritegijad juhtima, Griffin Westlin ja Will Yorke lõid mõlemad neli väravat.

Jamie Trimboli ja Seebold lõid Orange'i kasuks mängu esimese viie minutiga mõlemad väravad, millele järgnes paar Rehfussi tabamust pärast Quinn McCahoni väravat, mis viis ‘Cuse’i kaheksa mänguminutiga 4:1 juhtima.

Pat Kavanaugh lõi oma päeva esimese värava enne seda, kui Scanlan ja Curry lõid mõlemad väravad, et avada Syracuse 6:2 eduseisu vaid kaks minutit pärast teist veerandit.

Siis avanesid Notre Dame'i uluväravad. Iirlased lõid teisel veerandajal üheksa väravat ja mängu järgmisest 14 väravast 12. 'Cuse'il õnnestus kolmanda mängu lõpus kokku lüüa kolmest väravast koosnev minijooks, et jõuda neljandale veerandajale kolme värava kaugusele, kuid Notre Dame lõi kõik neli neljanda veerandi väravat ja võitis 18:11.

Syracuse võõrustab UAlbanyt neljapäeval kell 17. ACC võrgus oma järgmises mängus.