Syracuse langeb VCU-le lahingus 4 Atlantis, 67-55 (täielik kajastus)

Virginia Commonwealthi kubisev kaitse takistas Syracuse'i ja Orange sai kolmapäeval siinse Battle 4 Atlantise avavoorus Ramsilt 67:55 kaotuse.

Kasti skoor

Rams muutis Syracuse elu õnnetuks, kleepudes Orange'i mängijate külge nagu kärbsepaber.

Virginia Commonwealth andis Syracuse'ile 16 pallikaotust ja hoidis ka Orange'i tabamustes 29%. Syracuse perimeetri laskurite rivistus suutis 23 katsest sooritada vaid viis 3 punkti kauguselt.

kas ma saan USA-st Hispaaniasse reisida

Ramsi rünnak ei olnud just Showtime Lakersi koopia, kuid nad leidsid piisavalt edu, et teisel poolajal Orange'ist eemalduda. Pärast seda, kui Virginia Commonwealth tegi esimesel poolajal kaheksast kolmepunktiviskekatsest vaid kaks, läks teisel poolajal 5:9 väravast kaugemale.

Jimmy Boeheim ja Buddy Boeheim kogusid kokku 37 punkti. Buddy lõpetas 20 punktiga, Jimmy lisas 17. Ülejäänud Syracuse'i rivistusest õnnestus aga kokkuvõttes 7-32 tabamusest vaid 18 punkti.

Cole Swider viskas 2:14 tabamustes vaid kuus punkti. 6 jala pikkune ründaja ei suutnud lüüa kõik seitse oma 3 punkti katset. Joe Girard kannatas ka jõhkra löögi tõttu, sooritades kaks oma üheksast löögikatsest.

parim forexi maakler USA-s

Syracuse langes kaotusega 2:2, samas kui VCU paranes 3:2-le.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

phytage labs tinnitus 911 arvustust

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

parim viis Internetis raha teenimiseks 2019

Syracuse (2-1) avab oma mängu Battle 4 Atlantises VCU (2-2) vastu esimeses kolmest mängust Imperial Arenal. Äraandmine on kavandatud kell 17.00.

Syracuse sai möödunud laupäeval oma hooaja esimese kaotuse Colgate'ilt. 54-mängulise Syracuse võiduseeria lõpetas seisu 100:85. Oranž avanes tugevalt, kuid ei suutnud lõpuks Raiderit kolmepunktivistt kontrollida ja sai tagasilöögi.

VCU üritab viimast korda Chattanooga kaotusest tagasi saada, kuna Mocs alistas Ramsi 56:54. Mäng oli edasi-tagasi lahing, kuid selle otsustas Chattanooga Malachi Smithi lühike hüppaja 0,4 sekundiga.