Sykes võitis mängu võitja, kui Boeheimi armee võidab miljoni dollari suuruse TBT tiitli (täielik kajastus)

Keifer Sykes tabas kolmepunktiviset, andes Boeheimi armeele korvpalliturniiri meistrivõistluste mängus 69:67 võidu meeskonna 23 üle.

See oli intensiivne füüsiline lahing kohe algusest peale. See oli edasi-tagasi esimene veerandaeg, kuni Boeheimi armee läks 5:1 jooksu, et lõpetada ja teisele veerandile ühepunktiline eduseisu haarata. Boeheimi armee hoidis juhtpositsiooni suurema osa teisest veerandajast, kuid meeskond 23 suutis Boeheimi armee eelist hoida vaid ühel poolajal.

Team 23 seisuga 6:0 kolmanda veerandi alguses andis neile hoo sisse, kuid Boeheimi armee võitles tagasi, kuna tal on kogu turniir kestnud. Veerandi lõpu seisuga 6:1 juhtis meeskond 23 54:50.

Meeskond 23 suurendaks neljandal veerandajal edu kuuele, mis on mõlema meeskonna suurim kogu mängu jooksul. Keifer Sykes teeks mõned suured löögid neljandal, et aidata Boeheimi armeel Elami lõpuperioodi sisenedes ühe punktiga eduseisu saavutada, eesmärgiga 69.