Lõuna-Seneca juggernaut läheb üksteise vastu, Gananda võidab C1 tiitli ja Mynderse Lady Blues kannab B-klassi krooni

Laupäeval Rush-Henrietta keskkoolis toimunud tüdrukute korvpallimeistrivõistluste kolmikmängus võitsid Wayne-Finger Lakesi liigad C1-, C2- ja B-klassi tiitleid South Seneca Lady Falconsi, Gananda Blue Panthersi ja Mynderse Bluena. Kuradid tõstaksid kõik sektsioonplokke. Osariigi tiitlikaitsja Lady Falconsi jaoks oli see teine ​​järjestikuse tiitel ja Mynderse peatreenerile Jerry Andersonile teine ​​pärast seda, kui ta viis hooaega tagasi Lady Blue Devilsi pingile asus. Täielik kajastus allpool…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (B-klass)
* LivingMaxi spordivideo kordus
*

Mynderse kustutas 21:13 poolaja kaotusseisu, mida juhtis kõrge kaitsepüüdlus vanem Sarah Shafferilt ja seltskonnalt. Shaffer vastas suurema osa teisest poolajast Wayland-Cohoctoni staari Alex Buttoniga, piirdudes teise poolaja punktiga vaid 3 punktiga. Rünnakul juhtis Mynderse'i kolmik Heidi Miller, Hayley Case ja Madison Barnett. Miller hoidis 9 punktiga mängu 1. poolajal tasavägine.

Blue Devils jäi kolmandal veerandajal 25:15 taha, kuid läks 13:0 jooksu. Mängida oli jäänud veidi üle nelja minuti ja seis oli viigis 33, vanemkaitsja Hayley Case tabas vastastikku kolmepunktiviskeid, et sütitada 11:0 löök, mille peatas Hannah Brown-Trice. Case kogus teisel poolajal 11 punkti, sealhulgas kolm tohutut trifectat, kui Lady Blue Devils saavutas kooliajaloo 11. sektsiooni tiitli.

Heidi Miller – 15 punkti, 12 lauapalli
Hayley Case – 11 punkti, 3 lauapalli, 3 korvisöötu
Madison Barnett – 11 punkti, 4 vaheltlõiget, 3 lauapalli

Mynderse läheb 11. märtsil Buffalo osariigi ülikoolis osariigi turniiril vastamisi Section 6 (TBD) esindajaga.

South Seneca 51, Caledonia-Mumford 42 (klass C2)
*

Wayne'i maakonna tšempionid juhtisid Samantha Crumbi 12 punkti ja Emma Drake'i, kes viskas 7 ning Blue Panthers saavutas oma kooliajaloo teise jaotuse tiitli. Crumb valiti turniiri MVP-ks.

South Seneca ja Gananda kohtuvad nüüd teisipäeva õhtul Bloomfieldis, et pääseda NYS-i play-offi V jao C-klassi esindajana.

Video tipphetked laupäevast Rush-Henriettast Spectrum Newsist.