SKANEATELES SWEEP: Lakers võidab jalgpallis III jaotises B-klassi kroonid

Iga kord, kui kohalik keskkoolimeeskond võidab sektsiooni tiitli, võib kogu linn seda tähistada ja selja taha jääda. Sel jalgpallihooajal on Skaneatelese pidu kaks korda toredam, kui nii poiste kui ka tüdrukute võistkonnad võitsid B-klassi turniiri III sektsioonis.

Tüdrukud said peo käima läinud reede õhtul Clintoni vastu. Meeskondade vahel oli tihe heitlus ja esimene poolaeg kulges skoorita. Clinton hüppas teisel poolajal kiiresti skoorides juhtima. Siis läks Lakers ründerežiimi, kui Kathryn Morrissey lõi Maeve McNeili pika söödu väravasse.

Aja möödudes sadas ka vihm ja mäng läks lisaajale. Esimesed 10 lisaminutit tulid ja läksid väravateta ning teine ​​näis olevat määratud samale saatusele, kuni Morrissey lõi oma öö teise värava, kui kolm minutit oli jäänud. Viimased kolm minutit möödusid ja Lakers kindlustas B-klassi tüdrukute krooni III sektsiooni.

Esmaspäeva õhtul oli poiste käes, kas nad saavad B-klassi tiitli koju tuua. Kohtumine Cazenoviaga algas tüdrukute omaga sarnaselt, kuid Skaneatelese Dan Ramsgardil olid teised plaanid. Esimese poolaja 15 minutil lõi ta mängu avavärava. Kiirelt järjest lõi meeskonnakaaslane Owen Cheney 17. minutil teise värava.

Poolajapausile minnes oli Lakers juhtis 2:0 ja see oleks kõik, mida nad vajaksid, sest Skaneateles sulges Cazenovia, et võita III sektsiooni poiste klassi B tiitlid. Skaneateles jätkab poiste sektsioonide tiitleid, võites B-klassis 2019. aastal, viimati, kui III sektsioon turniiri korraldas.

Kui poiste võistkond mängib alampiirkondlikus mängus väljaselgitatava meeskonnaga, siis tüdrukud astuvad teisipäeva õhtul kell 17.00 Chittenangos oma alapiirkonna mängus Shalmonti.