OSA KOLMAPÄEV: Mynderse solvumine plahvatab Finneys; Wayne lööb tiitlimängu pileti; Zoe Zutes kolmikduubel viib ER-i finaali

Kolm Wayne-Finger Lakesi meeskonda pääsesid kolmapäeva õhtul korvpalli V jao poolfinaalis meistrivõistluste sektsioonimängudele. Wayne ja Mynderse mängivad reede õhtul vastavalt klassis B1 ja B2 sektsiooni tiitli nimel, East Rochesteri tüdrukud aga klassis C1 meistritiitli nimel.

Klassi B2 poiste poolfinaalvoorus külastas #6 Mynderse #3 C.G. Finney ja tegi aegade jaoks ründava esituse. Mynderse viskas 16 kolmepunktiviset, sealhulgas 8 noorem Troy Kabatilt ja 6 vanem Jared Kingilt, kuna Blue Devils viskas 54 esimese poolaja punkti, et avada 25-punktiline edumaa. Tulistamine jätkus teisel poolajal ja koos Mynderse survega mees-mehe kaitse viis 94:75 võiduni, mis polnud isegi nii lähedal, kui lõppskoor näitab.

Kabat sai 28 punkti, Jared King 24 ja vanem Nick Jones 13. C.G. Finney üliõpilane Markus Robinson lõpetas 40 punktiga, kuid jäi vaid 1 esimese veerandi tabamusse tänu Jake Smithi ja Sam Lorenzetti imetlusväärsele kaitsetööle.

Vaadake Littlejohn Orthodontics Smiles with Style Postgame Show koos Jim Sinicropi ja Kevin Sharpiga raadios LivingMax pärast võitu, et näha täielikku kokkuvõtet ja intervjuusid mitme Mynderse'i mängija ja C.G. Finney peatreener Joe Marchand:

Mynderse sõidab tagasi Rochesterisse reede õhtul, et kohtuda 1. kohal oleva Northstar-Christianiga, kes alistas teises B2 poolfinaalis World of Inquiry 4. koha 65:64. Mänguajaks on määratud kell 18.00 FingerLakes1.com-i kajastusega LivingMax raadios alates kell 17.45.

Võitmatu #2 Wayne Eagles võttis kolmapäeva õhtul Wayne'i keskkoolis klassi B1 poiste poolfinaalis vastu #3 Livonia ja pärast suure osa mängust tagajäämist tuli tagasi, saavutas 59:50 võidu ja pääses programmi 3. meistrivõistluste mängu. viimase 5 aasta jooksul. Wayne suutis 3. veerandi lõpuhetkedel lõplikult ette pääseda, kui Charley Wiggins tabas kolmepunktiviset, millele järgnes Mason Blankenbergi vargus ja sööt Tyler Reynoldsile, kes alistas sumiseja pealtpanekuga, et tõsta Eagles 46. -40.

Wayne avas viimase veerandi 5:0 löögiga, et muuta mäng kättesaamatuks.

Võit loob eepilise tiitlimängu Batavia vastu. Nii Wayne kui ka Batavia astuvad reedeõhtusesse klassi B1 meistrivõistluste mängu seisul 14:0. Nõuandmise aeg on Batavia HS-is määratud kell 18.00.

#1 Batavia alistas väga lõbusas korvpallimängus #4 Pal-Maci 70:58. Batavia mängija Zach Gilberto 38 punkti püüdlus osutus Pal-Mac Red Raidersi poisteprogrammi tugeva hooaja erinevuseks. Palmyra-Macedoni poolelt viskas Paul Goodnessi noorem viis kolmepunktiviset ja viskas 24 punkti, teise kursuse kursuslane Ian Goodness tabas neli trifectat ja lõpetas 14 punktiga.

Tüdrukute poolel esindab East Rochester Bombers Wayne'i maakonda ja tõusis C1-klassi meistritiitlisse 63:34 võiduga Alexanderi üle.

ER võidule andis tõuke vanema ründaja Zoe Zutese järjekordne silmapaistev esitus, kes lõpetas kolmikduubliga JA sai 2. veerandil oma karjääri 1000. punkti. Zutese viimasel statistikareal on 22 punkti, 12 lauapalli ja 10 blokeeritud viset. Meeskonnakaaslane Samantha Lewis viskas 16 punkti ja võttis 11 lauapalli, Lily Funk lisas 12 punkti.

Pommitajad pole finaalis osalenud alates 1992. aastast ja soovivad kasutada võimalust, kui nad vastamisi #2 Avoniga reede õhtul kell 19.00.

Lisaks Pal-Maci kaotusele Batavias lõppes kolmapäeva õhtul poolfinaalvoorus ka paar teist Wayne-Finger Lakesi meeskonda. #3 Honeoye Bulldogs langes D1-klassi poiste turniiril 65-46 Wheatland-Chilile. Samuti kaotasid #3 Dundee/Bradford C2-klassi tüdrukute poolfinaalis #7 Yorkile.