LÕIGE NELJAPÄEV: Whitman lõpetab Lyoni dünastia; Waterloo, Pal-Mac, South Seneca tüdrukud lähevad tiitlimängudele

Neljapäevaõhtuse sektsiooni ajakava telgikohtumine toimus poiste klassi C1 poolfinaalis, kui viiendal kohal olev Marcus Whitman Wildcats võttis vastu 1. koha Lyons Lions. Mõlemad meeskonnad tõid kaasa vanemate täisnimekirjad ja väga eduka hiljutise hooajajärgse rekordi. Marcus Whitman üritas kaitsta eelmise aasta meistritiitlit, mis on kooli esimene 44 aasta jooksul. Lyons püüdis võita enneolematut neljandat järjestikust tiitlit. Midagi pidi andma ja see toimus suurepäraselt teostatud mänguplaani ja õigeaegse tulistamise näol Marcus Whitman Wildcatsi kasuks, 64:54. Võiduga pääsevad peatreener Greg O’Connori poisid laupäevasesse C1-klassi meistrivõistluste mängu Avonis teise positsiooniga Bravesi, kes alistas Canisteo-Greenwoodi 62:58.

Lyons avas öö Tuti Smithi ja Horace Bettsi ämbritega, et asuda 4:0 juhtima, kuid Ryan Herod ja Noah Hildreth vastasid paari kolmepunktiviskega, viies Whitmani 6:4 juhtima. Nad hoidsid 2-punktilist edu kuni 1. veerandi lõpuni, kuid Lyons hakkas oma suuruse eelist maksma panema ja lõi poolajaks 29:24 eduseisu.

erinevate kratom tüvede mõju

Mõõn pöördus märkimisväärselt 3. perioodil, kui Marcus Whitman purustas Lyonsi poolväljaku kaitset, kombineerides tagaukse kärpeid ja kuuma väljast tulistamist. Kaitses koormas Wildcats oma 2-3 tsooni pallipoolt üle, lämmatades Lyoni suurmehed. Whitman alistas eelviimasel veerandil Lyonsi 23:8 ja avab 47:37 eduseisu. Võit saavutati neljanda veerandi alguses, kui vanem PG Jordan Lahue mattis klahvi ülevalt poolt vastastikku kolmepunktiviskeid, kui löögikell oli vähenemas.

Lahu juhiks kõiki skooritegijaid 31 punktiga. Ryan Herod kogus 13 punkti, Noah Hildreth 10 ja Aidan Royston lisas 9 punkti. Lyoni jaoks viskas teise kursuse õppija JC Walker 19 punkti, samal ajal kui vanem Justin Tuti Smith lõpetas oma viimases mängus Lionsi vormis 14 punkti. Vanem Horace Betts sai 9, vanem Ahmir James viskas 6 ja juunior Jaylen Battle sai 6 punkti.

Kuus Marcus Whitmani vanemat ja peatreener Greg O’Connor ühinevad Jim Sinicropi ja Kevin Sharpiga Littlejohn & Barbi Orthodontics Smiles with Style mängujärgses saates LivingMax raadios pärast nende võitu:

Ka neljapäeva õhtul olid mängus neli Finger Lakes Easti tüdrukute võistkonda, neist kaks pääsesid meistrivõistluste ringi ja Finger Lakes Westi tšempion South Seneca tüdrukud veeresid D1 klassi tiitlimängu.

Waterloo Indiansi tüdrukute ülikooli korvpallimeeskond on olnud domineeriv kogu 2021. aasta hooaja jooksul ja nad jätkasid neljapäeva õhtul tiitlimängu suunas, võites 71:15 külalislahke Wellsville'i üle. Waterloo võõrustab laupäeval kell 17:00 klassi B2 tüdrukute meistrivõistluste mängus Dansville'i #2, kus indiaanlased üritavad võita oma esimest sektsiooni tiitlit alates 2013. aastast. Danville pääses tiitlimängus 51:40 võiduga #3. Penn Yan, kes lõpetas eduka hooaja 9-5 rekordiga.

56-punktilises võidus Wellsville'i üle teeks skoori kümme Waterloo mängijat. Macy Carr viskas 14 punkti, Morgan Caraballo viskas 13 ja vanem McKenzie Barber 10 punkti.

Fellow Finger Lakesi East powerhouse Palmyra-Macedon ühineks laupäevases meistrivõistluste voorus ka Waterlooga, kui nad alistasid Liivimaa, et pääseda laupäeval B1-klassi tiitlimängu. Pal-Maci juhtis sr Sophie Lyko 20 punkti ja 10 lauapalliga. Vanem Grace Seither viskas 13 punkti ja võttis 15 lauapalli. Juunior Tatum Smyth viskas 9 punkti.

Parima asetusega Red Raiders naaseb tiitlimängu pärast eelmisel hooajal Danville'ile kaotamist ja võõrustab laupäeva õhtul kell 19.00 #3 Bataviat.

teemant delta-8 kärud

Batavia alistas neljapäeva õhtul Midlakesi 51:50. Midlakes tuli 4. veerandil tagasi 11-st, et asuda Cara Walkeri pealeviset kahepunktilise edumaaga, kui oli jäänud 9,1 sekundit. Seejärel lõi Bataviast Mackenzie Riegle mängu võitnud tagasilöögi kolmepunktiviskega maha, kuna mängu võitja aeg lõppes. Midlakesi kaotus lõpetab Screaming Eaglesi vanema Cara Walkeri karjääri. Midlakesis viibides võitis Walker kaks alajaotuse tiitlit ja pääses oma meeskonnaga kaks korda NYSPHSAA finaali neljale.

Veel üks võitmatu meeskond, tulikuum number 1 South Seneca Lady Falcons võidab neljapäeva õhtul Jack Guinani gümnaasiumis toimuvale D1-klassi meistrivõistluste mängule 45:35 võidu Fillmore'i üle. South Seneca juhtis poolajal 24:8, kuid vead aitaksid Fillmore'il mängu tagasi tulla, sest kaks Falconsi tegid neljandal veerandajal vea, enne kui Falcons suutis võidu kindlustada. Esimese aasta peatreeneri Charity Couchi meeskonda juhtis Allison Kenyon 14, Emma Fletcher 13 ja Logan Shaulis 7 punktiga. Falcons proovib lisada oma niigi rahvarohkele trofeekohvrile veel ühe Sectional Blocki, kui võõrustab #2 Batavia-Notre Dame'i laupäeva õhtul kell 19.00 Ovidiuses.

Klassis AA tõmbasid Victor Blue Devilsi 1. kohal olevad poisid Rush-Henriettast eemale kolmandal veerandajal, et pääseda laupäevasesse meistrivõistluste mängu. Blue Devilsi juhtis Chase Dickens 19 punktiga, samas kui suurmees Connor Williams viskas oma sünnipäeval 16 punkti.

sotsiaalkindlustus hakkab otsa saama

Vaadake värskendatud sulgusid ja täielikku meistrivõistluste nädalavahetuse ajakava V jaotises allpool…