Savannah hoops silmapaistev teeb Detroit-Mercy Titansi debüüdi

Savannah, NY põliselanik ja Path Light Academy (Wolcott) lõpetanud Noah Waterman on üks vähem tuntud korvpalliväljavaateid Finger Lakesi piirkonnast.

Oma vanema gümnaasiumi hooajal 2018–2019 Waterman viis Finger Lakesi kristliku kooli (Seneca Falls) tulemusega 20:2 , visates Empire State Christian Athletic League (ESCAL) meistritiitli võitmisele keskmiselt 17,5 punkti ja 8,8 lauapalli mängu kohta.

Laupäeva pärastlõunal, päev pärast jõule, tegi Noah Waterman lõpuks oma uue meeskonnaga debüüdi.

Ta alustas Titansi eest nende heitluses kohaliku rivaali Oaklandiga ja sai mängus kokku 23 minutit, millest 14 esimesel poolajal ja 9 teisel poolajal. Mäng, mis Oakland võitis lõpuks 77:75 , läks lisaajale. Waterman, kes kandis allolevas tippvideos särki nr 1, ei ilmunud lisaajal.

Mängu lõpetas ta 8 punkti, 3 lauapalli, 1 resultatiivse söödu ja 3 isikliku veaga. Ta tabas väljakult 3:8 ja realiseerib kahest kolmepunktikatsest 1.

Watermanil on viis vanemat venda, kaks vanemat õde ja noorem õde. Tema vanem vend Ben mängib korvpalli Finger Lakesi kogukonna kolledžis.

Detroit mängib täna (27.12) kell 16:00 taas Oaklandiga. Mängu voogesitatakse ESPN+ kaudu ning raadiosaadet WLQV 1500 AM ja 92.7 FM kanalitel saab voogesitada TuneIn Radio rakenduse kaudu. Mängu saate otseülekandes jälgida saidil ESPN.com siin .

VÄRSKENDUS – PÜHAPÄEV kell 19:08:

Pühapäeva pärastlõunal kaotas Detroit Mercy Titans Oaklandile teist korda järjest sama paljude päevade jooksul. Noah Waterman tegi aga kaotusest hoolimata murdemängu. Oma teises mängus Titan the Savannah viskas NY põliselanik 19 punkti 7 tabamusest 12st. Ta realiseeris kolmepunktikaare tagant 6-st viskest 3 ja võttis kolm lauapalli ning jagas 3 resultatiivset söötu. Oakland Golden Grizzliesi võitis 83:80 väljakul 28 minutit.