Sabres ralli jääb Torontole alla

Möödus 636 päeva sellest, kui Buffalo Sabres viimati kohtus Toronto Maple Leafsiga ja kaks meeskonda mängisid edasi-tagasi mängu, mis otsustati alles viimastel hetkedel.

Morgan Rielly lõi värava 11,8 sekundiga, kui Sabres alistati laupäeval KeyBanki keskuses 5:4.

Meeskonna statistika

metsik kasvab pluss kuidas kasutada

Jeff Skinner lõi Buffalo kasuks kaks korda värava ning Tage Thompson ja Rasmus Dahlin tegid samuti tulemuse. Aaron Dell tegi Sabres debüüdil 21 tõrjet.

Skinner (2+1) sai kirja oma hooaja kolmanda mitmepunktimängu ning postitas oma esimese kolmepunktimängu alates 3. novembrist 2018.

Teised Toronto väravalööjad olid David Kampf, Ondrej Kase ja Michael Bunting. Joseph Woll võitis oma NHL-i debüüdi, katkestas 23 viset.

neljanda stiimulite kontrolli avaldamise kuupäev

Buffalo võitles kolmandal perioodil 4:2 kaotusseisust tagasi, et perioodi keskel viigistada.

Sabresi jõumäng läks 0-2 ja penaltist 1-1.