RIT alistab St. Lawrence'i 2:1

RIT vanemründaja Will Calverley lõi kolmanda perioodi mängu võiduvärava vanemaründaja Kobe Walkeri pallikaotusest ja viis Tigersi 2:1 võiduni St. Lawrence'i üle iga-aastases Brick City Homecoming and Family Weekendi mängus Blue Crossis. Arena.

Kasti skoor

KUIDAS SEE JUHTUS

Jordan Steinmetz pani St. Lawrence'i mängulauale, kui avalöögiks oli jäänud 14:37.

RIT lõi viigivärava 9:23, kui vanem ründaja Jake Joffe lõpetas teise kursuse kaitsja Aiden Hansen-Bukata söödu.

Tigers asus kolmandat mängu 14:25 juhtima, kui Walker kukutas Saintsi läbimurdekatse Calverleyle otsustava värava pesas.

MÄNGU ​​MÄRKUSED

RIT juunioride väravakütt Kolby Matthews tabas kokku 32 tõrjet, sealhulgas kolm viimasel minutil, kui Saints uisutas 6:5.

Vanem ründaja Nick Bruce andis Joffe väraval oma kolmanda resultatiivse söödu sama paljudes mängudes. Teise kursuse kaitsja Aidan Hansen-Bukata sai ka oma hooaja teise resultatiivse söödu selles mängus.

St Lawrence lõpetas mängu 63:52 löögi ülekaaluga.

RIT tabas kokku 17 blokeeritud viset, neist seitse vanemkaitsja Dan Willett ja kolm nooremkaitsja Ryan Nicholson.

MIS JÄRGMISEKS

RIT suundub Notre Dame'i kaheks mänguks sel neljapäeval ja reedel (21.-22. oktoober). Esinemine toimub kell 19.30. mõlemal ööl.