RIT-i Kolby Mathews ja Carter Wilkie teenivad iganädalaselt Atlantic Hockey autasusid

RIT juunior Kolby Matthews valiti Atlandi hoki nädala parimaks väravavahiks, värske ründaja Carter Wilkie aga nädala algajaks.

Matthews tabas reedel Army 4:3 võidumängus 25 tõrjet, enne kui tegi karjääri tipptasemel 40 tõrjet, et säilitada laupäevane 2:2 viik Black Knightsiga. Ta peatas laupäevase mängu kolmandal perioodil kõik 14 viset, et sundida OT-d.

Wilkie lõi reedese võiduga oma esimese kollegiaalse värava, enne kui andis laupäeval oma esimese resultatiivse söödu Tiigri kampsuniga. Samuti võitis ta kokku 21 vastasseisu võitu, sealhulgas 12 laupäevases mängus – üks võitis otse värske ründaja Grady Hobbs, kes saavutas ühe korra vastasringi tipust ja viis RIT esimesel perioodil 2:0 juhtima. .

RIT võõrustab sel laupäeval (16. oktoobril) St. Lawrence'i iga-aastases Brick City Weekendi mängus Rochesteri kesklinnas Blue Cross Arenal. Lahkumine toimub kell 19.05.