RIT meeste jäähoki alistas Canisiuse 3:2 ja saavutas teise järjestikuse võidu

RIT-i teise kursuse ründaja Caleb Moretz (Fairbanks, Alaska) lõi kokku värava ja resultatiivse söödu, samas kui noorem ründaja Will Calverley (Scarborough, Ontario) lõi värava, viies Tigersi laupäeval Polisseni keskuses Atlandi jäähoki mängus külalismeeskonna Canisiuse ette.

miinimumpalk rochester ny 2021

KUIDAS SEE JUHTUS

Pargitud posti ette pargitud Calverley suunas vanema ründaja Nick Bruce'i (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) löögi punktist Canisiuse noorema väravavahi Matt Laddi vahele, avades seisu 1:14.

Ladd tõrjus Moretzi löögi parempoolsest punktist, kuid noorem ründaja Andrew Petrucci (Toronto, Ontario) mattis tagasilöögi vasakpoolsesse posti, et viia RIT juhtima 2:0, seisuga 3:24. .

Tigers lõi jõumängu värava seisuga 1:24, asudes esimesele vaheajale 3:0 juhtima. RIT keerutas litrit ümber Canisiuse tsooni ja paremast äärest alla, kus vanem ründaja Jake Hamacher (Corona, California) söötis Laddi ees oleva rahvahulga vahelt Moretzile, et saada vasakpoolse posti sees ühekordne tabamus.

video esitamine Chrome'i brauseris

Canisius lõi teise perioodi esimesel kuuel minutil paar väravat. Värske Jami Virtanen lõi jõumängu värava seisuga 16:13, enne kui värske ründaja Max Kouznetsov lõpetas veidra sööstu 14:22.