RIT alistas õhuväe 5:3; saavutab Atlandi hokiturniiri kolmanda koha

RIT vanemkaitsja Chris McKay (Edmonton, Alberta/Sherwood Park Crusaders) viigistas seisuga 2:39 3:3, kui Tigers saavutas laupäeval Atlandi hokimängus külaliste õhujõudude 5:3 võidu.

Koos AIC 4:1 võiduga armee üle teises öös toimunud mängus tõusis RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) Atlandi hokiturniiril kolmandaks ja võõrustab kolmest parimat. seeria vastase vastu, mis selgub 13.-15.märtsil.

RIT mehed

Air Force pääses lauale esimese perioodi viimasel minutil. Värske ründaja Willie Reim võttis parempoolsel löögil söödu värskelt kaitsjalt Brandon Kochilt ja lõi Tigeri noorema väravavahi Ian Andriano (Barrie, Ontario/Ottawa Jr. Senators) 57,5-ga värava.

RIT asus teise perioodi alguses löödud väravatega 2:1 juhtima. Teise kursuse ründaja Will Calverley (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) võttis söödu teise kursuse ründajalt Kobe Walkerilt (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) vasakpoolses vastasringis ja lõi seisuga 15:30 põiklatti alt värava. kella peal. Vaid 1:32 hiljem saatis vanemkaitsja Adam Brubacher (Elmira, Ontario/Powell River Kings) tiigrite tsoonist välja pika sööda vanemarve Ryan Kruperile (Sherwood Park, Alberta/Sherwood Park Crusaders) paremalt äärelt, kes murdis. randme löök Falconi värava vasakusse ülanurka.