RIT lubab Canisiusele lüüa neli vastuseta väravat

RIT vanemründaja Jake Hamacher lõi värava ja söödu, kuid võõrustaja Canisius võitis reedel LECOMi sadamakeskuses Atlandi hokimängus Tigersi üle 5:2.

Kasti skoor

KUIDAS SEE JUHTUS

Mängu esimesed kuus väravat olid kõik jõumängu kokkuvõtted, samas kui Canisius tabas õhtu lõpetuseks lühikese löögi.

Esimesel poolajal avas skoori seisuga 14:55, millele RIT vastas järgmise 10 minuti jooksul paarisväravatega.

Hamacher seadis oma hooaja esimeseks mänguks noorem ründaja Elijah Gonsalves seisuga 7:53, enne kui sai oma aasta esimese väravasöödu vanemalt ründajalt Will Calverleylt 5:36.

Canisius lõi teisel poolajal värava 19 sekundit ja üheksa minutit hiljem taas 3:2 juhtima asudes viis see kolmandasse mängu.

Jackson Decker lõi mängu teise värava 1:15 kolmandal perioodil, viies Golden Griffinsi 4:2 juhtima, enne kui Keaton Mastrodonato lõpetas skoori 1:18.

MÄNGU ​​MÄRKUSED

Canisius lõpetas öö 4:6 jõumängus, samal ajal kui RIT konverteeris 2 katset seitsmest.

RIT penaltitõrv saavutas ööl riigi edetabelis 14. koha (87,2), tappes sel hooajal 39 meeskaotusvõimalusest 34.

RIT ei olnud lubanud ühes mängus nelja jõumängu väravat lüüa pärast seda, kui Robert Morris võitis 8. oktoobril 2016 4:6 ja võitis 6:5.

RIT-i noorem väravavaht Kolby Matthews tabas 20 tõrjet, samas kui RIT tabas Canisiuse 26:25.