RAIDER RUN JÄTKUB: Pal-Maci tüdrukute jalgpall läheb Far West Regionali

Esimest korda kahe nädala jooksul ei pea Pal-Mac mängu ajal vihma ja niiskete tingimuste pärast muretsema. Ideaalne ilm novembrikuiseks jalgpalliks kujunes Penn Yanis, et Red Raiders võtaks vastu kaassektsiooni tšempioni Haverlingi, et näha, kes esindaks V sektsiooni piirkondlikes B-klassi tüdrukute arvestuses.

Esimesed 10 minutit möödusid rahulikult, kui meeskonnad võistluseks sisse seadsid. Pal-Mac lööks esimesena, kuna Reagan Diehl lõi 10-minutilise avavärava. Skoor jahtus aga kiiresti, kuna Rams ja Red Raiders võitlesid poolajale ning seis püsis 1:0 kuni 40 esimese mänguni.

Teine poolaeg algas samamoodi nagu esimene, kohe väravaid ei löödud ja see jäi nii teise poolaja esimese 20 minuti jooksul. Kylie Waeghe lööks peamise kindlustusvärava teise poolaja 23. minutil, et suurendada Pal-Maci eduseisu 2:0. Kui mängida oli jäänud viis minutit, lõi Haverling väga vajaliku värava, et vähendada eduseisu 2:1. Pal-Mac suutis aga peatada Ramsi täieliku kontrolli haaramise mängu lõpus, võites oma vihakohtumise Haverlingi vastu 2:1 ja, mis kõige tähtsam, lukustas oma koha osariigi play-offide piirkondlikus voorus. Pal-Mac mängib nüüd laupäeval VI sektsiooni B-klassi esindajaga. Lewiston Porteri ja Roy-Harti võitja sõidab V sektsiooni, et kohtuda Pal-Maciga laupäeval kell 17 Caledonia-Mumfordis.