Nr 1 Cornell saab shutout nr 18 Quinnipiac, 5:0

Quinnipiac lõi reedel esimesel poolajal 2 minuti ja 36 sekundi jooksul kolm väravat ning Cornelli meeste jäähokimeeskond ei taastunud kordagi pärast 5:0 kaotust People’s United Centeris.

Kaotus lõpetas Cornelli kaheksamängulise kaotuseta seeria (14-2-4, 9-2-2 ECAC Hockey), mis on USCHO.com-i ja USA Today/USA Hockey Magazine'i küsitluses kolmandat nädalat järjest esikohal. . Keith Petruzzelli tabas 22 tõrjet 18. asetusega Quinnipiaci (15-9-1, 8-4-1) eest. See oli esimene kord, kui Big Red on alates 9. veebruarist 2018 põhihooaja mängus tühjaks löödud, ja see oli esimene kord, kui Cornell lõi sel hooajal rohkem kui kolm väravat – rääkimata neljast.

Mike Schafer vestleb Cornelli meeste ajal oma meeskonnaga pingil

See oli umbes nii kole, kui see saab, ütles Mike Schafer '86, Jay R. Bloom '77 Cornelli meeste jäähoki peatreener.

Kuigi Bobcatsil ei kulunud kaua aega, kui kontrolli haaras, vajasid võõrustajad Petruzzellilt kvaliteetseid tõrjeid, et hoida Big Red esimest verd võtmast. Noorem ründaja Morgan Barron sooritas 29. sekundil löögi parempoolse löögi, kuid Petruzzelli sai litrist täpselt nii palju, et see väravast mööda saatis.