NELJAPÄEVA HS KORVPALLI ARUANNE: Jamire Johnsoni 35-punktiline öö viis Lyoni seitsmenda järjestikuse võiduni

Üle Wayne-Finger Lakesi peeti neljapäeva õhtul 11 ​​keskkooli korvpallimängu, kusjuures suurem osa mängust oli poisi poolel.





Vaadake allpool tulemusi, statistikat ja reedese päeva tabelit.



POISTE TULEMATABELI (2/8)

Northstar Christian (7-8) 44
Lyons (17-2) 71

NC: Justin Robinson 21 punkti; Johnny Daby 6 punkti; Max Skolen 6 punkti; Gentle Lam 6 p



Chris Browni kohtumise ja tervitamise piletid

LY: Jamire Johnson 35 punkti; Stephen LeBrecht 10 punkti; Devyn Williams 10 punkti; Jaheim Morris 9 punkti

Genf (13-5) 73
Waterloo (5-14) 40

WAT: Devin Mulvey-Salerno 22 punkti; Cameron Jacobs 7 punkti



Napoli (4-14) 38
HAC (14-3) 65

NAP: Matthew Lincoln 11 punkti; Maddox Mannella 10 p; Hayden Liddiard 6 punkti

HAC: Harlan Novy-Marx 21 punkti; Tyler Knapp 17 punkti; Ryan D’Arduini 6 punkti; James Dorsey 6 punkti

Penaltid (11-5) 42
East Rochester (17-2) 64

SOD: Evan Debadts 10 punkti; Evan Laird 6 p; Amonte Barr 5 punkti; Terrance Barber 5 p

ER: Eli Tanner 22 p; Juuda Tanner 16 p; Dan Preston 9 punkti; Kohtunik Allen 6 punkti

Clyde-Savannah (3-15) 62
North Rose-Wolcott (7–12) 73

CS: Tanner Buisch 32 punkti; Mario Nicoletta 17 punkti

NRW: Nick Gilbert 26 punkti; Axton Paul 23 punkti; Cody Crane 20 p

Marion (0-17) 39
Red Creek (7-12) 81

Punane jope (6-12) 42
Honeoye (13–6) 51

RJ: Timmy Brown 15 punkti; Truman Hill 9 punkti; Nash Fabris 9 punkti; Aidan Griffith 5 punkti

HON: Landon Washburn 20 punkti; Billy Covey 11 punkti; Owen Reynolds 5 punkti; Dylan Washburn 5 punkti

South Seneca (7-12) 48
Penn Yan (8-9) 55

SS: Logan Laverack 20 punkti; Rylan Erickson 10 punkti; Sam Durbur 7 punkti; Kenny Halsey 6 punkti

PY: Liam Chapman 22 punkti; Matt Toonid 15 p; Jaxson Enos 9 punkti

Charles G Finney (11-6) 65
Bloomfield (8–10) 43

CGF: Ethan Krog 21 punkti; Xavier Owens 19 punkti; Bradon Brouna 18 p

BLM: Jon Nelson 16 punkti; Cam Smith 13 punkti; Ben Jones 5 punkti

JÄRGMISED MÄNGUDE VÄLJAKIRJAD (2/9)

Wayne (16-2)
Newark (14-4)
19.00.

Canandaigua (13-4)
Pittsford Mendon (9-9)
19:15

Fairport (14-4)
Victor (10-7)
19:15

Genf (12-5)
Waterloo (5-13)
19:30.

Mynderse (10-8)
Midlakes (4–14)
19:30.


TÜDRUKUTE TULETAbel (2/8)

Honeoye (4-15) 38
Punane jope (5–14) 44

Honeoye Falls-Lima (9-9) 44
Victor (18-1) 53

JÄRGMISED MÄNGUDE VÄLJAKIRJAD (2/9)

SEE (5-13)
Napoli (5-13)
18.00.

Churchville-Chili (3–15)
Canandaigua (12-6)
19.00.

Clyde-Savannah (3-14)
Red Creek (7-11)
19.00.

Lyons (11-7)
East Rochester (14-5)
19.00.

North Rose-Wolcott (1-17)
Williamson/Marion (10-7)
19.00.

Romulus (5-12)
Dundee/Bradford (17-1)
19.00.

Marcus Whitman (11-6)
Lõuna-Seneca (11-8)
19.00.

Rochesteri ettevalmistus (6–11)
Genf (10-7)
19.00.

Newark (14-4)
Wayne (9-9)
19:30.

Penn Yan (2-15)
Palmyra-Makedoonia (16-1)
19:30.

Midlakes (5–12)
Mynderse (14-4)
19:30.



Soovitatav