Mynderse Academy röövis Northstar-Christian HS-i hilise vile tõttu klassi B2 sektsiooni tiitli

Mynderse Academy poiste korvpallimeeskonnal oli raske tee reedeõhtuse V jao B2 klassi tiitlimänguni Northstar-Christian High Schoolis. Finger Lakesi idapiirkonnast väljuva kuuenda seemnena pidid nad kõigepealt reisima üle 2 tunni, et astuda vastu 3. seemnega Wellsville'ile. Pärast tiigritega saatmist lähevad nad järgmisena teele nr 2 C.G. Finney, kus nad võitsid 94 punkti ja koha tiitlimängus #1 Northstar-Christiani vastu Knighti pisikeses spordisaalis Edela-Rochesteris.

Mynderse'i vanem Jared King viis Mynderse'i tulise tulistamise tiitlimängus, kukutades kolm esimese veerandi kolme punktiviset, et viia külalised Blue Devils pärast 1 veerandit 21:18 juhtima. Northstar alistas poolajaks 8-punktilise edumaa, edestades teisel veerandajal Mynderse'i 21:10, jäädes maha 15 esimese poolaja punktiga Knighti juunioride silmapaistvast Turner Harrisest.

Kolmandal veerandajal, kui Jared King oli veas, kasutas Mynderse kombinatsiooni vanem Nick Jonesi löökidest, kes lõi eelviimasel veerandajal 7, ja noorem Troy Kabat, kes kukutas kolm trifectat, et jõuda kolme punkti kaugusele, 54:51. suundumas viimasele veerandile.

põllumeeste almanahh 2019 talveennustus

Juhtkond vahetas neljandal veerandajal neli korda omanikku, kui Kabat lisas oma viienda kolmepunktivise mängus ja Nick Jones jätkas võimaluste leidmist korvpalli värava löömiseks, samal ajal kui NS-Christian's Harris jätkas Devilsi kaitse kõrvetamist, et saada mängu kõrgeks. 32 punkti, samal ajal kui Knightsi resultatiivseimal Ryan Garwoodil oli raskusi, et tabada vaid 12 punkti, mis on 13 võrra väiksem tema hooaja keskmisest.

Kui Mynderse jäi viimasel minutil 1 punktiga maha, keerles noorem ründaja Michael Bogart blokis ja mattis maha tagasilöögihüppaja, mis oleks võinud olla Blue Devilsi mängu võitja. Kuid kui oli jäänud vaid 2 sekundit, läks Turner Harrise taotlus tasakaalust väljas oleva 8 jala pikkuse hüppajaga juhtima tagasi minna ja kui see ilmnes, tähistaks Mynderse nende kooli 10. sektsiooni tiitlit üks kolmest mängule määratud kohtunikust. vilistaks ühe kõige küsitavama vale kõne puhul, mida te kunagi näete….

2021. aasta sotsiaalkindlustusmaksete ajakava

Pärast Jared Kingi viiendat viga viskas Harris kaks tohutut vabaviset (ta oli öösel heategevusest 9/10), et kindlustada võit pärast seda, kui Mynderse'i vanem Jake Smithi kolmveerand kohtus meeleheitel põrkas. velg. Northstar-Christian mängijad ja treenerid tungisid väljakule, et tähistada oma kooli neljandat tiitlit viimase 6 aasta jooksul.

Mynderse'i jaoks oli Nick Jones 17 punktiga juht, Troy Kabat lõpetas 15 ja Jared King 14 punktiga. Mike Bogart sai 9 punkti, vanem Sam Lorenzetti viskas 6 ja Dylan Larizza lõpetas Mynderse punkti 2 punktiga. Mynderse saavutas õhtul heategevuse joonelt 5/9, samal ajal kui Knighti tabamus oli vabaviskejoonelt peaaegu täiuslik 16/17.