Marcus Whitmani poisid jahmatasid Avonis, kui vaprad võitsid lisaajapõnevikus klassi C1 tiitli

Peatreener Greg O’Conner ja tema Marcus Whitman Wildcats on võidelnud kogu 2021. aasta hooaja raskel Finger Lakes Easti põhihooajal ja maanteesõdalastena kogu play-offi. Nad avasid lõigumängu reisiga Ganandasse, enne kui alistasid Atwoodi gümnaasiumis esikoha Lyoni. Nad astuvad taas teele, et astuda laupäeva hilisõhtul Avoni keskkoolis vastamisi B2-klassi sektsiooni tiitlikaitsja Avoniga V sektsiooni C1 poiste meistrivõistlustel.

Wildcats kaitses ka meistritiitlit, olles aasta tagasi võitnud oma esimese sektsiooni tiitli pärast 1976. aastat. Marcus Whitmani jaoks oli see kolmas järjestikune esinemine meistrivõistlustel, kui ta kaotas C.G. Finney 2019. aastal ja alistas eelmisel hooajal Red Jacketi klassi C1 meistritiitli nimel. Kõik viis Whitmani vanemat alustajat olid 2019.–2020. aasta meeskonna peamised panustajad ja teine ​​ribareklaam oleks olnud nende eduka keskkooli korvpallikarjääri ideaalne kulminatsioon. Spordis, nagu ka elus, pole aga igal jutul juturaamatu lõppu.

St. Josephi terviseamfiteater Lakeview's

Marcus Whitman tõusis varakult juhtima, mida nad hoidsid kogu esimese poolaja, kuni teise veerandi lõpus saavutatud tõuge andis Avonile poolaja 25:24 eduseisu.

Whitman tuleks välja ja saavutaks taas juhtpositsiooni, mis vahetaks mitu korda omanikku, enne kui Wildcats võttis kontrolli enda kätte, hoides 5-punktilist edu, kui pallimängu oli jäänud vaid 16 sekundit.

Sissetuleval mängul vähendas Avoni juunioride suurmees Zach Colvin kaotusseisu 3 punktile, kui mängu oli jäänud 14 sekundit. Avon peaks boonuse saavutamiseks tegema mitu viga, enne kui Whitmani vabaviskejoonele saadab, kui aega on jäänud veidi üle 7 sekundi. Pärast üks ja üks tabamust tabanud esiotsa tabas Avon tagasilööki ja pall sattus vanem Jaden Courtemanche'i kätte, kes sooritas ebatõenäolise 25 jala pikkuse tõuke, et saata mäng lisaajale. See oli Courtemanche'i mängu esimene korv, mida mäletatakse nii Avonis kui ka Whitmanis mõnda aega.

kui palju anavari peaksin võtma

Vaadake Batavia Daily Newsi saatest regulatsiooni viimast 7 sekundit:

Lisaajal suutis Avon eduseisu kasvatada ja lõpuks hoida 61:56 võitu ning võita V jaotise C1 klassi tiitel.

Tihedas mängus on vabavisked alati olulised ja see oli peamine asi, mis punktiarvestuses silma paistis, kuna Avon jäi 13:15, Whitmas aga oli heategevuse triibuga vaid 1:7.

Ryan Herod tõi Wildcatsile 17 punkti, sealhulgas neli kolmepunktiviset, enne kui hilisel võistlusel vea tegid, ning Noah Hildreth ja Jordan Lahue viskasid kumbki 12 punkti.

Värske Michael Rowland tõi Avoni 19 punkti, Zach Colvin 17 ja noorem Andrew Rowland 13 punkti.