LAKERS TAGASI: Skaneateles poiste jalgpallis võitis osariigi tiitli

Kuna eelmisel hooajal osariigi turniire ei toimunud, pidi Skaneatelesi poiste jalgpallimeeskond ootama kauem kui enamik, et saada võimalus kaitsta oma tiitlit B-klassis osariigi tasemel. Pühapäeva hommikul oli seal osariigi tasemel tuttav vastane V jao Haverling Ramsis. Meeskonnad olid 2019. aasta osariigi poolfinaalvoorus Lakersi teel osariigi meistritiitlile jõudnud.

Võttis veidi aega, enne kui värava löömine algas, kuid 25′ juures lõi Sean Kerwick mängu esimese värava, viies Skaneatelese 1:0 juhtima. Seis püsis sellisena kuni teise poolajani, kui Haverling lõi 10′ märgil värava. Kaitse osutus tugevaks ja kuna mänguseisu lõpuks jäi 1:1, ootas ees põnev lõpp. Lakeri ründav rünnak oli hoos lisaajal, kui Owen Cheney suhtles Jack Phillipsiga ja saatis Skaneatelesi ustava meelepaha, lüües võiduvärava, kui lisaajal oli jäänud 13 minutit. Skaneatelesi 2:1 võit kindlustas poiste jalgpallis teise järjestikuse New Yorgi B-klassi krooni. Lakers lõpetab hooaja ka üldarvestuses kaotuseta 21:0 ja liigamängus 9:0.