KOLMAPÄEV HS KORVPALLI ARUANNE: Gananda tüdrukud serv Lyons; Palmyra-Makedoonia tüdrukud Waterloo alla

Kolmapäeva õhtul peeti Wayne-Finger Lakesi keskkooli korvpallimänge täis.





Vaadake allpool olevaid tulemusi, statistikat ja neljapäevast ajakava.




TÜDRUKUTE TULETAbel (2/7)

Gananda (15-3) 51
Lyons (11-7) 47

VÕIT: Eva Jenny 15 pt; Nicole Cruz 11 punkti; Ava VanAntwerp 10 punkti; Madi Dohse 6 p



LY: Jayla Bell 18 p; Milleniyah Glanton 12 punkti; Ja'Niyah Bell 11 punkti

KUULA MÄNGU ​​UUESTI: FL1-st Paul Russo ja Kyle Evans helistasid YouTube'is .

Palmyra-Makedoonia (16-1) 50
Waterloo (11-8) 43



UPS-i jälgimine ei tööta 2016

WAT: Addison Bree 16 punkti; Maci Muller 11 punkti; Khia Moody 8 p; Tangel Williams 5 punkti

South Seneca (11-8) 48
Honeoye (4–14) 35

SS: Chloe Scott 24 punkti; Haley Parry 16 punkti

kuidas saada video viiruslikuks

AUS: Ashley Thomas 10 punkti; Ava Higgins 7 punkti; Leah Green 6 punkti

Punane jope (4-14) 46
Romulus (5–12) 47

RJ: McKenna Rash 19 punkti; Leah Batterson 12 punkti

ROM: Maggie Bloom 28 punkti; Maria Gurilera 6 p

Dundee/Bradford (17:1) 57
HAC (5-13) 27

DB: Kendall Parker 17 punkti; Bruna Crespo 16 p; Kailey Yeoman 10 p

HAC: Cadence Brecker 14 punkti; Sawyer Hartman 6 punkti

East Rochester (14-5) 54
Williamson/Marion (10–7) 31

Clyde-Savannah (3-14) 57
North Rose-Wolcott (1–17) 39

CS: Taylor Carnevale 17 punkti; Larrissa Walter 16 p

NRW: Sydney Cuykendall 10 punkti; Olivia DeBoerdere 9 punkti

kuidas 24 tunni jooksul umbrohust detoks teha

Napoli (5-13) 21
Bloomfield (17-2) 51

kas kratomit saab poodidest osta

NAP: Polly Bay 10 punkti; Grayce Hebding 6 punkti

BLM: Lily Baughman 17 punkti; Annie Dodge 10 punkti; Calla McCombs 10 punkti; Ashlyn Wright 8 punkti

Newark (14-4) 65
Penn Yan (2–15) 47

UUS: TaKyla Vaughn 21 punkti; Karina Natale 18 p; Nataleigh Buck 12 punkti; Naomi Jones 8 punkti; Malia Brown 6 punkti

Midlakes (5-12) 43
Wayne (9–9) 58

JÄRGMISED MÄNGUDE VÄLJAKIRJAD (2/8)

Honeoye (4–14)
Punane jope (4-14)
19.00.

Honeoye Falls-Lima (9-8)
Victor (17-1)
19:15


POISTE TULEMATABELI (2/7)

Victor (10-7) 49
Webster Schroeder (12–5) 57

Canandaigua (13-4) 57
Honeoye Falls-Lima (7-11) 33

JÄRGMISED MÄNGUDE ARVESTAVAD (2/8)

Napoli (4-13)
HAC (13-3)
18.30

Penaltid (11-4)
East Rochester (16-2)
19.00.

New York State Thruway puhkealad

Clyde-Savannah (3-14)
North Rose-Wolcott (6-12)
19.00.

Marion (0-16)
Red Creek (6-12)
19.00.

Northstar Christian (7-7)
Lyons (16-2)
19.00.

Punane jope (6-11)
Honeoye (12-6)
19:30.

Lõuna-Seneca (7-11)
Penn Yan (7-9)
19:30.

Charles G Finney (10-6)
Bloomfield (8-9)
19:30.



Soovitatav