Josh Allen viskab neli touchdowni, kui Bills lööb Thanksgiving Night Clashis Saints välja (täielik kajastus)

Buffalo Billsi rünnak tabas esimesel poolajal teetõkkeid, kuid Josh Allen tuli kolmandal veerandajal põlema ja viis oma meeskonna tänupüha õhtul domineeriva võiduni. Bills lõi Saintsi seisuga 31:6, et parandada hooaja seisuga 7:4.

Vaatamata paarile pallikaotusele suutis Allen käte ja jalgadega suuri mänge tekitada. Esimene pealtkuulamine oli halb otsus. Ta arvas, et tal on Stefon Diggs ja ta ei saanud palli piisavalt kiiresti välja. Näis, et ta teadis, et see oli viga, kuid oli juba viskele pühendunud. Bradley Roby astus Diggsi ette ja võttis selle ära. Teine oli halb rike ründeliinil ja Alleni käsivart sai kaitsja löögi. Allen lõpetas kolme touchdowni sööduga ja tagamängija reitinguga üle 100 vaid teist korda viimase nelja mängu jooksul.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Buffalol on lühike ettevalmistusnädal, enne kui meeskond suundub kolmapäeval New Orleansi, et pidada tänupühaõhtul mängu Saintsi vastu.

Kuigi sellel mängul ei pruugi olla play-off’i mõju, on see mõlema meeskonna jaoks oluline, kui nad soovivad oma playoffi võimalusi elus hoida. Bills on AFC idas teisel kohal (6-4) ja Saints NFC lõunas (5-5). Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust võitnud vaid kaks ja Saints sõidab praegu kolmemängulist kaotusteseeriat. Buffalo ja New Orleans on ka konverentsi edetabelis seitsmendal kohal, mis tähendab, et kui play-offid algaksid täna, oleksid nad kaks viimast meeskonda.