Ithaca langeb Cortlandile Cortaca Jugis, 28.–27

62. Cortaca kannumäng SUNY Cortlandi staadionikompleksis vastas kahe riikliku edetabelis oleva meeskonna vahelisele reklaamile, kuna 13/14 Cortland saavutas 13. novembril 28:27 võidu nr 18 Ithaca üle. Cortland saavutas täiusliku 10. 0 tavahooaja ja võidab Jugs pärast nelja-aastast ootamist tagasi, samas kui Ithaca lõpetab aasta 8-2 märgiga.

tumblr videopleier ei tööta

Kasti skoor

Ithaca võitis viske ja valis avalöögi. Cortland jätkas lööki lõpp-alasse ja Bombers alustas sõitu 25 jardi joonelt.

IC läks kolm korda, kuid A.J. Wingfield pööras väljaku 49-jardi löögiga Cortlandi 19-le. Red Dragons võttis võidu seisuga 13:40.

Veel üks Bombersi punt andis Cortlandile palli oma 26-ga. Red Dragons liikus IC territooriumile kaks mängu hiljem 26 jardi jooksuga Jaden Alfanostjohnilt ja kasutas seda hoogu, et asuda 12 jardi jooksus 7:0 juhtima. Trevor Ash, Brees Segala külje pealt, seisuga 6:59 jäi esimesele veerandajale.

Pommitajad vastasid oma esimese võistluse esimese löögiga kolmandaks ja seejärel tõmbas Michael Anderson Wingfieldilt 32 jardi, et viia IC alla Cortlandi 32 jardi joonele. IC seiskus Cortlandi 28 jardi joonel, kuid Bombers pani kolm punkti lauale, kui Nicholas Bahamonde tegi 45 jardi värava, kui veerand oli jäänud 4:21.

Cortland andis sellele järgnenud löögi 33 jardi kaugusele ja kasutas mitu tükki, et veerandi lõpuks IC punasesse tsooni liikuda. Red Dragons võitis Ithacast veerandajal 101 jardiga 144:60.

Cortlandil kulus teisel veerandajal järjekordse touchdowni löömiseks vähem kui minut, sest Segala leidis JJ Lappi 7 jardi mängust ning asus 14:3 juhtima.

IC sai järgmisel sõidul kolm punkti tagasi, kui Bahamonde ühendas 25 jardi väljast seisuga 9:31. Bombers kasutas Anthony D’Addetta 34 jardi tagasilööki, et alustada sõitu 41 jardi joonelt. IC liikus punasesse tsooni paar mängu hiljem, kui Wingfield leidis Jacob Cooney 13 jardi kauguselt ja söödu jäme karistus tabas Bombersit Cortlandi 11 jardi joonel. IC suutis väljaku värava püstitamiseks sõidu jooksul võita veel vaid kolm jardi.

Red Jong Kong Kratomi efektid

Cortland ähvardas poolaja lõpus oma eduseisu suurendada, kui Red Dragons liikus IC 26 jardi joonele, kuid sõit lõppes 4. ja 11. mängul, kui Drew Brenner murdis potentsiaalse esimese tabamuse 2-ga: 05 minna.

Pommitajad jõudsid järgmisel sõidul Cortlandi 39 jardi joonele, kuid vallandati kolmandal kohal vähem kui minutiga ja tormasid poolaja lõpetamiseks tagasi Cortlandi poole.