Hobarti lakrossi väravavaht Kevin Holtby teenib kaks iganädalast auhinda

Hobarti kolledži väravavaht Kevin Holtby teenis laupäeval paar auhinda oma suurepärase mängu eest Bryanti 19. kohal. Teise kursuse õpilane valiti Kirde konverentsi nädala parimaks kaitsemängijaks ja teenis koha USILA nädala rahvusmeeskonnas. See on teine ​​kord sel hooajal, kui ta on NECi nädala kaitsemängija.

Holtby tegi karjääri tipptasemel 23 tõrjet ja viis Statemeni 11:10 võiduni Bulldogi üle. Ta registreeris esimese kolme veerandajaga 13 tõrjet ja tõstis oma mängu neljandal veerandajal pinge all, tõrjudes Bryanti 11-st viskest 10 ära. Holtby tegi viimasel minutil kaks tõrjet, kui Hobart realiseeris paar penaltit.

See on kõige rohkem tõrjeid riigimehe mängus pärast seda, kui Max Silberlicht ’10 tegi 23. märtsil 2010 Syracuse vastu 23 peatamist. Hobarti I divisjoni ajastul on Hobarti väravavaht löönud üle 23 tõrje mängus vaid neljal korral.

Holtby on alustanud Hobarti eest sel hooajal kõiki nelja mängu, saavutades 3:1 rekordi 0,604 tõrjeprotsendiga ja 10,50 väravaga keskmise vastu. Ta on tõrjete arvestuses mängu kohta (16,0) riigis teine ​​ja tõrjeprotsentides seitsmes.

Hobart (3-1, 3-1) jagab NEC-i edetabelis Bryantiga kolmandat kohta. Statemen on mänguga taga konverentsi liidrist Saint Joseph’sist (4:3, 4:0). Hobart võõrustab Hawksi kell 13. laupäeval, 10. aprillil. Mängu teeb veebiülekanne HWS All-Access ja edastab WEOS-FM (89.5/90.3).

Statemen ja Hawks on väljakul käinud 10 korda, kusjuures kumbki pool on võitnud viis korda. Kümnest jõuproovist pooled on otsustatud ühe väravaga, sealhulgas kolm viimast.