Hiline värav tõstab Heronsi Bearsist mööda, 3:2

Teise kursuse ründaja tabas seisuga 1:53, et saada Heroni jäähokimeeskonnast teisipäeva õhtul William G. Allyn Ice Arena konverentsivälisel võistlusel Potsdamist 3:2 mööda. Võiduga on Herons nüüd selle hooaja üldarvestuses 5-4-1. Bears langeb aastaga 4-4-0.

lõi William Smithi juhtima kaks väravat ja andis paar resultatiivset söötu. andis võidumängu ja tegi 35 tõrjet. Ellie Zurfluh lõi Potsdami väravas 60 minutiga 19 tõrjet.

PÕHISTATISTIKA:

• Potsdam lõpetas mängu väravalöökide 37:22 eduseisuga.
  • William Smith oli jõumängus 1:3 ja Potsdam lisauisutajaga 0:4.

ESIMENE PERIOOD:

• William Smith hüppas kaheväravalisesse eduseisu vahetult pärast avaframi keskpunkti.
  • Seisul 5:11 libises ta madalast löögist Zurfluhist mööda, et saada oma hooaja esimene värav. Cataldo andis väravasöödu.
  • Viis minutit hiljem tabas Foster uuesti. Ta põrutas tagasilöögile ja sooritas löögi üle väravajoone. Cataldo noppis resultatiivse söödu pärast ründe sinisel joonel pallikaotust.

TEINE PERIOOD:

• Teisel perioodil kumbki meeskond väravavõrku ei leidnud. Potsdamil oli sel perioodil löökides kerge 9:8 serv.
  • Cataldo viis William Smithi peaaegu kolmeväravalise eduseisu, kuid tema löögi peatas Zurfluh.
  • Potsdam andis hoo oma kasuks keskperioodi jõumänguga, kuid Hauser takistas neid.

KOLMAS PERIOOD:

• Potsdamil oli võimalus mängu tagasi naasta kolmanda perioodi alguses peaaegu minuti pikkuse 5:3 jõumänguga. Herons piiras Bearsi kahe mängija eelise ühe tabamusega.
  • Potsdam kasutas jõumängust saadud hoogu, et teha 2:1 mäng. Alex Quinni löök punktist lendas Hauserist mööda. Quinni hooaja kolmanda värava abistasid Rebecca Cain ja Emily DellaNeve.
  • Bears viigistas mängu seisu 12:38. Sara Barrett tekitas kaitsesinisel joonel pallikaotuse, kihutas jääpikkuses ja sooritas löögi üle väravajoone. Abita värav oli talle hooaja esimene.
  • Legler võitis mängu 18:07 raami märgil. Ta koristas oma teise värava eest tagasilöögi. ja Hauser said jõumängu väravasööte. Hauser jättis litri Gongi kasuks väravajoonest allapoole. Gong uisutas mööda jääd ja tegi löögi väravale. Legler pühkis lahtise litri üle väravajoone.

JÄRGMISENA:

William Smith naaseb mängu reedel, 2. detsembril, kui naaseb New England Hockey Conference mängu. Herons võtab vastu Castletoni Vermontis. Faceoff on kavas kell 18.00.