Heronsi maahoki veereb Keukast 7:0 mööda

GENEVA, N.Y. – William Smithi kolledži maahokimeeskond võitis kolmapäeva õhtul McCooey Fieldis 7:0 Keuka College'i. Heronsile juhtis teed magistrant Emily Leonard öösel nelja väravaga, viies tema väravate arvu hooajal kaheksani. Noorem väravavaht Kristen McCormick juhtis Heronsi kaitset, mängides kõik 60 minutit ja salvestades ühe tõrje.

MÄNGU ​​HETKED:

• Alles 6:29 avas Herons skoori ning Leonard lõpetas teise kursuse söödu. Rebecca Mantione .
  • Veidi vähem kui 10 minutit hiljem tabas Leonard uuesti, seekord penaltist.
  • Kell 24:41, vanem Molly Dutton tegi oma selle öö esimese värava juuniori resultatiivse sööduga Skyler Hauser .
  • Aastal 27 th Mänguminutil lõi Herons 21 sekundi jooksul kaks korda värava, kui Mantione ja Dutton tabasid oma teise öö.
  • Leonard saaks oma nime 35. aasta jooksul taas tulemusraamatusse th minutil, kui ta võitis kolmandat korda Wolvesi väravavahti. Mantione sai resultatiivse söödu, mis oli tema öö teine ​​ja hooaja viies.
  • Vähem kui neli minutit hiljem lõpetas Leonard skoori juuniori resultatiivse sööduga Sofia Pattillo . Leonardi neljas värav selles mängus seob teda kooli enamuse väravate rekordiga mängus.

'Neid nelja väravat poleks löödud kõigi minu meeskonnakaaslaste pingutusteta,' sõnas Leonard. 'Mul on nii suur au kuuluda William Smithi rekordite raamatusse koos varasemate ja praeguste Heroni legendidega, kuid see hooaeg on alles algamas ja ma ootan põnevusega meie järgmist mängu laupäeval Cortlandi vastu.'

Treenerite NURK:

'Täna õhtul olime väga keskendunud oma pallimängule ja rünnakunurkadele,' ütles peatreener Sophie Riskie '07. ” Genereerisime suurepäraseid and-mine-sööte ja palju väravavõimalusi. Oli põnev õhtu, kui Emily viigistas Heroni punktirekordit. Nägime kõigi mängijate suurepärast panust ja põnevat kaitsetõrjet Emma Carter viimastel minutitel.