ER/Gananda pääseb osariigi poolfinaali 26:24 võiduga Medina üle

East Rochester/Gananda Bombers (12-0) alistas laupäeva pärastlõunal Williamsville'i lõuna keskkoolis toimunud uskumatult põnevas C-klassi Far West Regional mängus Medina Mustangsi (11-1) lõppskooriga 26:24.

4. stiimuli värskendus täna 2021. aastal

Poolajale mindi seisuga 6:6.

Mustangs ja Bombers lõid mõlemad kolmandal veerandajal paar touchdowni ja läksid neljandale veerandile viigiseisul 18:18.

ER/Gananda saavutas viimasel veerandajal kaks minutit pärast maandust ja kahepunktilist vahetust juhtima.

uus comptia a+ eksam

Medina lõi seitsme minutiga kaotusseisu ja vähendas eduseisu 26:24-le, kuid kahepunktiline katse ebaõnnestus.

Mustangidel oli võimalus seisuga 2:55 juhtima minna või mäng võita, kuid nad pöörasid mõõnaperioodidel palli ümber.

Võiduga pääseb ER/Gananda New Yorgi osariigi avalike keskkoolide kergejõustikuliidu poolfinaali 27. novembril Cicero-North Syracuse'i keskkoolis, kus vastamisi on keskregiooni meister Chenango Forksiga.