Dennis Colligan võidab 2017. aasta CNY PGA professionaalse meistritiitli

Cazenovia golfiklubi Dennis Colligan alistas neljakordse meistri Kevin Savage'i kahe löögiga ja kordas 22. augustil Turning Stone Resort Casino Shenendoah golfiklubis New Yorgi keskosa PGA sektsiooni tšempioni tiitlit. 55. korda toimuvat turniiri esitlesid Club Car, Mercedes-Benz ja Omega.

Klammerdudes ühetaktilise edumaaga, kurnas Colligan viimases augus 30-jalase putti kotka jaoks, saavutades oma teise järjestikuse ja sektsiooni üldarvestuse kolmanda krooni Savage'i vastu Timber Banksist, kes lõpetas linnukesega 18. seisuga.

.jpg

Ma teadsin, et kui suudan selle vähemalt lähedale jõuda, peaks Kevin viigistama, ütles Colligan. Õnneks oli mul õige kiirus ja õige joon ning panin selle topsi.

Esimese ringi liider Colligan sai viimases voorus tulemuseks 1-alla 71, mis järgnes esimeses voorus 4-alla 68-le. Ta lõpetas turniiri 5-alla 139-ga, teenides esmalt 3500 dollarit. See on Colligani selle aasta teine ​​suurvõistlus, kuna ta võitis maikuus Golf Max/Golf Pride Central New York Openi.

Meil on neli põhiturniiri ja proovida nendeks neljaks valmistuda on mu eesmärk kogu suve jooksul, ütles Colligan, kes tähistab Cazenovia GC-s oma 20. hooaega. Töö ja õppetundide ning naise ja lastega on see raske. Aga tänu neile saan pühapäeviti välja ja mängida. Samuti oma liikmetele, kes on väga toetavad.

Savage tõmbas pöördel isegi Colliganiga, seejärel asus 10-ga linnukesega ühelöögiga juhtima. Kuid ettearvamatu tuul viimase kuue raja kohal tekitas probleeme mõlemale golfimängijale. Colligan asus kindlalt juhtima numbril 15, saavutades pari pärast seda, kui Savage auku kahekordselt tegi.

Tuul puhus igas suunas, ütles Savage. See ei püsinud kunagi samas suunas. Hakkasin lööma halbu lööke ja maksin selle hinna ära.

Kui jõudsime üheksa taha, hakkas tuul siin päris hästi puhuma ja see tegi asja raskemaks, ütles Colligan, kes võitis 2016. aastal Seven Oaksi ja 2010. aastal Shenendoah's. Ma pidin selle välja lihvima, see oli lahing.

Kuigi Savage jäi endiste meistrite lahingus napiks, teenis ta koha 2018. aasta PGA profimeistrivõistlustel, mis toimuvad 17.–20. juunil Bayonet Black Horse’is Seaside Californias. Savage, neljakordne sektsioonimeister ('95, '04, '14 ja '15) teenis teise kohaga 2725 dollarit.

Lisaks Colliganile ja Savage'ile pääsesid 51. iga-aastasele riigi meistritiitlile ka Cazenovia Country Clubi esindajad Mark Tucker (2-alla 142-aastased) ja Rick Bronson (1-alla 143-aastased).

2011. aasta meister Tucker, kes võitis Emmett Kelly Mastersi 14. augustil, tulistas viimases voorus 4-alla 68-aastasega, saavutas kolmanda koha ja teenis kolmanda eest 2300 dollarit.

Bronson (Bronson Aerifying) teenis neljanda koha eest 2000 dollarit. Ta võitis juulis CNY PGA seenioride meistritiitli.

Selle aasta asendusliikmed on Oswego Country Clubi Michelle Murphy, Cortland Country Clubi Eric Manning ning Lake Shore'i jahtide ja maaklubi Nick Serafino.