Crunch kustutas kolmeväravalise kaotuse, alistas Thunderbirdsi 5:4

Syracuse Crunch kustutas kolmeväravalise kaotuse, et sundida lisaajale, enne kui alistas kolmapäeva hommikul MassMutual Centeris toimunud tulistamises Springfield Thunderbirdsi 5:4. Võiduga on Crunch võitnud kolm järjestikust mängu, parandades oma hooaja rekordit 5-6-1-2-le.

Syracuse jäi kolmandaks mänguks 4:1 ja lõi kuue minuti jooksul kolm järjestikust väravat, sealhulgas ühe, kui mängu oli jäänud veidi üle kahe minuti.

kuidas detokseerida enne uimastitesti

Gemel Smith, Darren Raddysh, Simon Ryfors ja Declan Carlile leidsid kõik Crunchi värava taga. Smith ja Gage Goncalves lõid väravate löömises.

Max Lagace lükkas Crunchi väravas 3-6-st löögi kõrvale, enne kui Hugo Alnefelt vabastas ta teise perioodi alustamiseks. Alnefelt peatas tulistamises 11-12-st ja 2-3-st.

Syracuse ei suutnud oma jõumängu ära kasutada, sest nad läksid 0-4 vastu, samas kui Springfield lõpetas 4-5.

metsik kasv pluss tõelised arvustused

Crunch on taas mängus laupäeva õhtul, kui CAA Arenal kohtuvad Belleville Senatorsiga.