Crunch lõpetas hooaja 5:3 võiduga Amerksi üle

Syracuse Crunch alistas täna õhtul Blue Cross Arenal peetud hooaja finaalmängus Rochester Americansi 5:3.

Henry Bowlby viis meeskonna juhtima kahe väravaga, samas kui Tyler Johnson teenis oma esimese profivõidu oma esimesel profistardis. Crunch lõpetab hooaja 19-10-3-0 rekordiga ja lõpetab 12-mängulise hooaja seeria Amerksi vastu 7-4-1-0.

Johnson teenis võidu Crunchi 20 tõrjega. Michael Houser peatas Amerksi jaoks 22-st 27-st löögist torude vahel. Syracuse saavutas jõumängus 2:4 ja penaltis 1:2.

Crunch avas skooriga 2:13 5:3 eduseisul, kui Otto Somppi lõi õiges ringis ühekordse ettesöödu Chase Priskielt. Vaid 21 sekundit hiljem viigistas Patrick Polino veider löögi väravaga skoori.

Amerks asus esimese perioodi seisuga 13:35 omaväravaga juhtima. Remi Elie rebis Brent Gates Jr söödu paremalt äärelt ühekordselt maha.

Syracuse viigistas mängu seisule 2:2, keskraami jäi 4:57. Antoine Morand tsenderdas litrit, et Bowlby saaks pesast ülemisele riiulile lüüa.

Crunch lõi kolmandal perioodil järjest kolm väravat, suurendades kolmeväravalist eduseisu. Kell 2:04 suunas Jimmy Huntington Jack Thompsoni löögi ümber. Poole raami pealt lõi Bowlby oma teise mängu, kui sõitis paremalt äärelt alla ja lõi Houserist mööda. Syracuse lõi oma öö teise jõumänguvärava kell 14:39, kui Gabe Fortier oli pesas, et kallutada Alex Greeni löögi siniselt joonelt.

Rochester võitis seisuga 2:48 mängu tagasi, kui Gates kasutas valesti käsitsetud litrit ja lõi löögi, kuid Syracuse peatas tagasituleku ja hoidis võitu.