Kas Sabres võiks abi otsida Amerksi väravavahi Ukko-Pekka Luukkoneni poole?

Arvestades Sabresi hiljutisi väravavahtide hädasid, võib ülesehitav meeskond olla sunnitud peagi autasustama potentsiaalset Ukko-Pekka Luukkoneni.

Võib-olla jääks Luukkonen vaid mänguks või paariks. Või võib-olla hakkab ta regulaarselt tegutsema, kui esiväravavaht Craig Anderson (40) taastub ülakehavigastusest.

Sabres, nagu näitab kole 2:9:1 seeria, mida nad viivad läbi reedeses mängus Montreal Canadiensi vastu KeyBanki keskuses, vajavad abi kõikjal. Kuid praegu on väravavaht nende kõige pakilisem vajadus.

22-aastase Luukkoneni tagasikutsumine Rochesteri ameeriklastest oleks nende lihtsaim variant. 10 mängu jooksul pärast seda, kui Anderson sai vigastada 2. novembril, on Sabres löönud NHL-i rekordite 44 väravat. Midagi peab varsti muutuma.

Luukkonen alistas kolmapäeval Uticas Amerksi 4:2 võidu, sooritades 29 tõrjet, kuna Comets kaotas sel hooajal esimest korda.

Vahepeal Aaron Dell, kes näis olevat veidi soont leidnud, tõmmati pärast kolmapäevase 5:1 kaotusseisu esimese perioodi nelja värava loovutamist. Ta nägi Boston Bruinsi vastu värisevat välja, langedes sel hooajal 0:4:0.

parim tasuta plagiaadikontroll 2018

Seni on 32-aastane Dell registreerinud kohutava 0,862 tõrjeprotsendi, mis on viis või enam mängu pidanud väravavahtide seas halvimalt teine ​​number.

Delli asendus viimase 40 minuti jooksul Dustin Tokarski peatas 25 viskest 24. Pärast kahest sirgest stardist tõmbamist – esimesel väljasõidul riputati ta kuivama – nautis Tokarski tugevat tagasipõrkejõudu.

32-aastane Tokarski on enamasti imetlusväärselt allunud Andersonile, kes on nädalast nädalasse. Selle hooaja kokkuvõttes on Tokarski kogunud 0,906 säästuprotsendi.

Kuid Sabrsil on ajakava täis. Samuti mängivad nad laupäeval võõrsil Detroit Red Wingsiga ja esmaspäeval kodus Seattle Krakeniga.

Tokarski pole kunagi suurel liigahooajal mänginud üle 17 mängu. Isegi oma 13. profikampaanias on ta natuke tundmatu.

Loomulikult ei ole Luukkonen, kes on 11 mänguga koostanud 5-6-1 rekordi 3,46 värava ja 0,883 tõrjeprotsentiga, meelde tuletamiseks.