Cornell uisutab Unioni üle võiduga

Pärast vaidlusi tekitanud ümberpööramist liidu väravale kolmanda perioodi lõpus, mis oleks viigistanud mängu, kaotas Union College'i meeste jäähokimeeskond reede õhtul Lynah Rinkis 5:2 otsuse 2. Cornellile.

Hollandlased võitlesid teise perioodi lõpus 3:0 kaotusseisust tagasi, näiliselt viigistas mängu 3:3, kui kolmanda perioodi lõpuni oli jäänud veidi üle kuue minuti. Cornelli treenerite staap vaidlustas aga mängu, sundides väravat üle vaatama, kus ametnikud leidsid, et Union lõi värava ebaseaduslikult, ja muutsid jääl tehtud väljakutse tagasi, viies Cornelli tagasi 3:2 juhtima.

Union jätkas võitlust viimastel mänguminutitel; otsib sundida ületunde. Kuna Union aga valis tühja värava, lõi Big Red mängu viimase 30 sekundi jooksul kaks korda värava, suurendades lõppseisu 5:2-le.

2. asetusega Big Red nägi välja nagu üks riigi esimeeskondi esimesel perioodil, skoorides esimese 11 minuti jooksul kaks korda ja lüües raamis Unioni 13:1. Mängu edenedes hakkas Union aga pärast nädalast võistluspausi tagasi saama.