Cornell naaseb Lehighi alistamiseks

4. Cornelli meeste lakrossi meeskond lõi mängu viimased seitse väravat, et lõpetada muljetavaldav tagasiminek Lehighi vastu täna pärastlõunal Schoellkopfi väljakul. Big Red sai üle aeglasest algusest, mille tulemusena jäi kodumeeskond veidi enam kui seitsme minuti pärast 5:0 alla ja alistas Mountain Hawksi 14:9. Võit – Cornelli seitsmes järjestikune võit Lehighi vastu ja viies järjestikune Schoellkopf Field – parandas Big Redi aastaga 2:0.

Teist järjestikust mängu oli domineeriv Big Redi ründeüksus, kelle arvele jäi 16 Cornelli 21 punktist pärastlõunal. Jeff Teat ja Clarke Petterson lõid mõlemad neli väravat. Teat lisas ka kaks resultatiivset söötu, et viigistada Mike Frenchiga Cornelli ajaloos 105 resultatiivse sööduga neljandale kohale, samas kui Petterson jagas ühe resultatiivse söödu. John Piatelli lõi kolm väravat ja andis kaks resultatiivset söötu.

Pärast ebakindlat algust jäi Big Red kaitse alla ja noorem väravavaht Caelahn Bullen saavutas karjääri tipptasemel 14 tõrjet, sealhulgas seitse tõrjet kolmandal veerandajal, parandades oma karjääri seisule 7:0. Tema ees põhjustas Cornelli kaitse Lehighi 19 pallikaotusest 12, kusjuures Brandon Salvatore arvele langes neli Mountain Hawki viga. Kaitse oli vaid osa päevast Salvatore jaoks, kes oli Big Redi vastasseisus kriitiline, noppis meeskondlikult seitse maapalli ja võitis 4/12 taaskäivitamist.

CornellBigRed.com: Loe rohkem