Cornell kaotab Colgate'ile raske ühe

Juunior Richie Kenney viskas 268 jardi ja 87 jardi tabamus tabas vanem Jelani Taylori tabamust esimese poolaja lõpus, andis Cornelli jalgpallimeeskonna laupäevasele rallile hoogu, kuid Colgate sundis pallikaotust oma territooriumil. viimane minut, et hoida 21:20 võitu Big Redi üle Schoellkopfi väljakul. Cornell langes seisule 1:4, Raiders aga parandas seisu 1:7.

Vanem Harold Coles sööstis 17 jardi järel 89 jardi Cornelli eest, kes lõi oma mängu esimesel löögil Garrett Patla 39 jardi tabamust. Colgate vastas teise veerandi lõpus paari touchdowniga, et asuda 14:3 juhtima, seejärel oli ta parimal positsioonil, et lükata eduseisu Cornelli 3-jardi joonelt veidi enne poolaega kaugemale. Värske Jake Stebbinsi vallandas Colgate'i tagamängija Grant Breneman, kes sundis tabamust tegema ja viis Taylori dramaatilise tagasitulekuni. Poolaja 17-punktilise kaotusseisu asemel tõmbas Patla lisapunkt Cornelli vaheajale nelja punkti kaugusele.

Harold Coles tormab Cornelli jalgpallimeeskonna esimesel poolajal küljejoonest üles

Big Red asus kolmandal veerandajal juhtima Kenney 5 jardi sööduga juunior SK Howardile. Raiders vastas järgmisel sõidul touchdowniga, et asuda juhtima neljandaks. Cornell tegi Patla 28 jardi väravast ühepunktilise mängu seisuga 13:49, kuid lähemale ei pääsenud.