Cornell läheb pühadepausile Robert Morrise suure võiduga

Hiline mänguseisund ja oluline hiline kaitsepeatus võimaldasid Cornelli meeste korvpallimeeskonnal pärast reede pärastlõunal UUPMC Events Centeris Robert Morrise 90:85 võitu võiduga puhkusele minna. Big Red paranes seisule 9:2, mis vastab tema parimale algusele alates 1967. aastast, ja võitis oma viienda tõelise maanteemängu, mis oli viigiline kogu I divisjonis. Colonials langes kaotusega 4:9.

viskas 20 punkti ja lisas kuus lauapalli, viis vaheltlõiget ja neli resultatiivset söötu, saades esimeseks Cornelli mängijaks kooliajaloos, kes on ühes mängus need või paremad numbrid kirja saanud. Ta juhtis nelja kahekohalise väravaküti, lisades 17 punkti, neli korvisöötu, kaks vaheltlõiget ja kaks lauapalli ning lisades 12 punkti, neli korvisöötu, kolm lauapalli ja kaks vaheltlõiget nulli pallikaotusega. lõi 10 punkti 5/6 viskest ning sai üheksa kolme lauapalli, kolme korvisöötu ja kahe blokeeritud viskega. Meeskondlikult tabas suur punane põrandalt 57 protsenti ja tabas 20-st 22-st vabaviskeid, sealhulgas pärast poolaega 13-14. Suurel punasel oli 13 vaheltlõiget ja tal oli märkimisväärne eelis värvimispunktides (50-36), kiiretes murdepallides (16-4) ja pingipallides (41-13).

Josh Corbin viskas Robert Morrise juhtima 22 punkti, Stephaun Walker tõi 20 punkti ning võttis üheksa lauapalli ja võttis kolm vaheltlõiget. Kodumeeskond ühendas 12-st 27-st kolmepunktiviskest, kuid kasutas suures osas oma 23-4 edu teise võimaluse punktide puhul, et suuremat osa võistlusest kontrollida. Justice Williams oli 15 punkti, kuue lauapalli ja viie resultatiivse sööduga kolmas kahekohaline skooritegija.

Mängus, kus oli seitse viiki ja 16 eduseisu vahetust, oli vahe rohkem kui üks pallivise 14 sekundi jooksul viimase üheksa minuti jooksul. Viigiseisul 1:30, Gray viis Big Redi paari vabaviskega lõplikult ette. Seejärel lõpetas Cornell pärastlõunal oma vaieldamatult parima kaitsevalli, kui Manon kindlustas tagasilöögi, seejärel lõi värava teises otsas pärast seda, kui ta oli kahekordses meeskonnas. Tema kaks vabaviset, kui teda oli jäänud kaheksa sekundit, suurendasid edu viiele ja võimaldasid Cornellil võiduga linnast lahkuda.

Suur Punane veetis suure osa esimesest poolajast oma kannul, sest kodumeeskond juhtis tänu ründeklaasil tugevale jõule koguni tosinaga. Poolajaks oli Robert Morrise 20 lauapallist üheksa rünnakul ja 48 punktist 17 teise võimaluse katsel. Robert Morris astus vaheajale seisuga 48:43, kuid alles pärast Suure Punase 7:0 spurti, et suunduda riietusruumi, sealhulgas poolväljakul tehtud röövimine, mis muutus sumisemise juures tagasilöögiks.

Värskelt tulnud Fiegen viskas 21. minutil pingilt karjääri tipptasemel 21 minuti jooksul viis punkti kahe lauapalli, resultatiivse söödu ja blokeeritud löögiga, tehes olulist tööd mängu võitnud kaitsepalli kallal.

Cornell jätkas kohe sealt, kus ta enne pausi pooleli jäi, alustades esimese 4:40 seisuga 18:4, mis venis enne poolaega seisuni 25:4, muutes 12-punktilise kaotusseisu üheksapunktiliseks eduseisuks. Colonials viigistas, pannes paika edasi-tagasi viimase üheksa minutit.

JÄRGMISENA

• Suur Punane tervitab laupäeval, 30. detsembril kell 16 Newman Arenal viiekordset Patriot League'i tiitlikaitsjat Colgate'i.
• Meeskonnad on viimased kaheksa kohtumist jaganud keskeltläbi, kusjuures Big Red on võitnud viimased kaks kahekohalist numbrit.
• Kokkuvõttes hoiab Cornell kõigi aegade seerias 75-58, sealhulgas Ithacas peetud mängudes 46-26.